2726
عنوان

سریتا برای مژه

154 بازدید | 10 پست

کسی استفاده کرده 

بلند میکنه مژه 

قیمت کسی میدونه

دنیای قشنگیه 🖤ولی به ماچه 😜😜😜تنها کسی که قلبت را نخواهد شکست همان کسی هست که ان را ساخته است........ ❤❤❤
دوستام استفاده کردن راضی بودن دیجی کالا زده بود ۱۱۰

ممنون

دنیای قشنگیه 🖤ولی به ماچه 😜😜😜تنها کسی که قلبت را نخواهد شکست همان کسی هست که ان را ساخته است........ ❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تعریفشو زیاد شنیدم زمانی که داروخونه کار میکردم زیاد مشتری داشت 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
2728
من تعریفشو زیاد شنیدم زمانی که داروخونه کار میکردم زیاد مشتری داشت 

میخوام بخرم

من فک کنم ۲ سال پیش یا ۱ سال پیش خریدم ۴۰🤔

بد نبود

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست

من شنیدم خوبه ولی باید دائم استفاده کنین . مثل ضد آفتاب که همیشگی استفاده می کنیم اینم به اون دید باید بهش نگاه کنی 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین مساله طرز کارشه تو بروشورش نوشته دوره ریزش مژه رو عقب میندازه ینی دیرتر میریزه پس طول مژه بلندتر میشه ولی همین امروز مغازه رفته بودم حرف همین شد فروشندهه گفت حالت اعتیاد داره ینی باید مدت طولانی بزنیش

من استفاده کردم قبلا. الان شده 130تومن. بعد دوهفته مژه هام بلند بود ولی بعد چندماه ک دیدم گرونه قطعش ...

هر دونه ش چند ماه میشه استفاده کرد؟

اگر مَغز خالی مثل شِکم خالی سروصدا می کرد؛ انسان خیلی عاقل تر از این ها بود....