2733
2734

اره عزیزم من سربارداری فرزندم نمازشب زیاد خوندم بچه ام شبها راحت میخوابید....واقعا معجزه بود.خوندید منم دعا کنید

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
پس چرا من معجزه ایی از خدا رو نمیبینم البته نماز شب نخوندم ولی کلا میگم

تمام این دنیا معجزه خداونده.حتی توانایی هایی ک خودمون داریم.بدنمون.تک تک اعضامون.زنده شدن طبیعت همه اینا معجزات خداست.

اما من مدتیه که ارامش روحی خوبی ندارم و احساس ناامیدی دارم.تو همین نی نی سایت زدم معجزات نماز شب رو کلی تعریف کردن ک ارامش میاره.براهمون اگه خدا توفیق و اراده بده انجامش میدم.شما هم امتحان کن.ضرری نداره

من واسه اولین بار باپیشنهاد دوستم خوندم بعداز ۲۷سال پدرم منوپیداکرد

وای چقدر خوبی و عالی.شگفت انگیزه.ببخشید فوضولی نباشه مگه گم کرده بودنتون؟چجوری بعد از یبار خوندن؟حاجتتون همین بود ک ب پدرتون برسین؟

پس چرا من معجزه ایی از خدا رو نمیبینم البته نماز شب نخوندم ولی کلا میگم

قرار نیست معجزه به اون شکلی که تو ذهن شما هستش خدا برا انسان قرار بده.

مثل اینکه مریضی ولی منتظر معجزه شفا باشی.تا دکتر ودارو و...خدا شفا نمیده.

تازه اگه خدا هدایتت نکنه به دکتر خوب ودکترم خدا خوب هدایتش نکنه به تشخیص خوب وداروی مناسب ...شفایی حاصل نمیشه.

اونایی که نماز شب میخونن تجربه کرده اند که فرداش اینگار کاراشون زودتر نتیجه میگیره و...

کاربر مرد
2738
وای چقدر خوبی و عالی.شگفت انگیزه.ببخشید فوضولی نباشه مگه گم کرده بودنتون؟چجوری بعد از یبار خوندن؟حاج ...

نه تو خوابمم نمیدیدم یه روز پدرمو ببینم .مادرو پدرم وقتی ۴۰روزه بودم جداشدن مادرم بعداز طلاق ازدواج میکنه و ازاون شهر میره پدرم دیگه منو نمیتونه پیداکنه. من که نمازخوندم هفته ی بعدش ...

من پسرم ام اس گرفت دیدم راهی ندارم جز توسل به امام حسین ع و نماز شب از بس دردهای پسرم را میدیدم زجر میکشیدم  جواب آزمایشهاش اومد و خوب بود با اینکه ام آر آی پلاک نشون داده بود از اون به بعد هم خوب خوبه خدارا شکر 

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند
من پسرم ام اس گرفت دیدم راهی ندارم جز توسل به امام حسین ع و نماز شب از بس دردهای پسرم را میدیدم زجر ...

خداروشکر.الان خوب شدن پسرتون؟خداروشکر برای منم دعا کنین

من تا امروز صبحم انقد مؤمن بودم که هرچی از قلبم عبور میکرد اتفاق میفتاد،حتی خودمم تعجب میکردم که دلم انقد پاکه،ولی امروز صبح خبری شنیدم که صبر بیست ساله ام تموم شد و با خدا قهر کردم،منکه ایوب نیستم، بیست سال صبر کمه؟ دیگه کم آوردم و کشیدم کنار، منی که حتی غصه میخوردم که چرا بخاطر مریضیم نمیتونم نیمه شب پاشم واسه نماز شب،یا باید آخرشب بخونم یا قضاشو،ولی امروز خدا بدجور دلمو شکوند،مثه این بیست سال که هزاران بار کاری کرد که دل دشمنام شاد شه،همیشه امتحانایی ازم گرفته که بدخواهام مدام شاد و خوشحالن.

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
من پسرم ام اس گرفت دیدم راهی ندارم جز توسل به امام حسین ع و نماز شب از بس دردهای پسرم را میدیدم زجر ...

وااای خداروشکر عزیزم انشاالله که همیشه تنشون سالم سلامت باشه منم دعا کنین لطفا 

2706