2737
2734
عزیزم راستی تو امضات خوندم گفتی دعا میکنم بعد از نماز. خیلی التماس دعا دارم. 

چشم حتما

عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همه ی این راه هارو رفتم برای ازدواجم نشد که نشد.الان 34 سالم شده هنوز مجردم.من خیلی دلم شکسته است ...

ب حق امشب عزیز از خداا میخاام یه همسر لایق و اقااا بیااد سر راهتوننن🌼💜

شد شد نشد بیا بشین برات چایی بریزم ❤
2731
2738
مرسی گلم از دعات انشاالله شما هم حاجت روا بشین.

برای ازدواج نماز جعفر طیار رو مداومت کنید....مثلا هرجمعه که وقت اصلیش همینه.انشالله در حقتون معجزه میشه.باور کنید وبا اخلاص بخوانید

السلام علیک یا بقیه الله ًعجل الله تعالی فرجه ًبه جمعمشق انتظار 👉بپیوندید.
سلام منم ختم سوره واقعه که دوشنبه اول ماه قمری شروع میشه  و.....

سلام جوونم

سوره واقعه برای رزق و روزی خوندی ۱۴ روز؟؟

نتیجه داد؟؟

شد شد نشد بیا بشین برات چایی بریزم ❤
اره عزیزم با کمال میل دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی ره, 🍃🌺طریقه خواندن زیارت عاشورا با صد ...

سلام.این چله رو من قبلا هم شنیده بودم ولی بخاطر پریودی وسطش میفته تاحالا من انجام ندادم .کسیم نیست بجام نمازو بخونه یعنی گفته بودن نباید کسی مطلع بشه ازین چله .من ک خودم تنها خونم کسی نیست بجام نمازشو بخونه بنظرت باید چیکار کنم

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
من همه ی این راه هارو رفتم برای ازدواجم نشد که نشد.الان 34 سالم شده هنوز مجردم.من خیلی دلم شکسته است ...

سلام عزیزم ان شاءالله بحق حضرت ابوالفضل که امروز ولادته یک همسر صالح ومومن نصیبت بشه اون کسیکه لایقته .برات صدتا صلوات میفرستم ازحضرت ابولفضل برات میخوام خودش بهترین رو برات بفرسته   

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

من ازختم سوره حمد حاجت گرفتم سر یه هفته ک تموم شد

2706