2703
2553
سلام دوستم میشه نمازش و توضیح بدید؟؟

سلام 

دورکعت نماز هدیه به حضرت زهرا 

رکعت اول بعد از حمد صدبار سوره قدر

رکعت دوم بعد از حمد صدبار سوره توحید 

بعداز تمام شدن نماز تسبیحات حضرت زهرا وصد صلوات ویه دعا مخصوص که در مفاتیح هس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم خوندم واقعا ک محشره اگه با رعایت تمام شرایط خونده بشه

منم چله حق شناس رو خوندم روز 23 حاجتم برآورده شد یعنی اوکی اوکی بودا بعد یهو همه چی خراب شد و زیر و رو شد.شاید مصلحت خدا نبوده شاید من درست بجا نیاوردم چون خیلی چیزا باید رعایت بشه

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 

من نذر صلوات واسه یکی از ائمه

مثلا روز شهادت یا ولادتشون نذر کردم

و حاجت روا شدم.

نماز حضرت رسول رو تازه امروز خوندم

خیلیییی تعریفشو شنیدم

یعنی هرکی خونده حاجت گرفته

انشاالله منم حاجت روا شم.

ولی بعد خوندش خیلیی حس خوبی گرفتم😍

انگار سبک شدم

2456
چهله دیگ؟

نه نیت میکردم ک خدا من ب فلان چیز برسم یا علان اتفاق نیوفته بعد میخوندمش و بلافاصله نتیجه میگیرم

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
خودم خوندم واقعا ک محشره اگه با رعایت تمام شرایط خونده بشه

مییشه یه توضیح مفصلی بدید در مورد زیارت عااشوراا حق شنااس چتوریه؟

شد شد نشد بیا بشین برات چایی بریزم ❤
شرایطش چیه؟ میشه کامل بهم بگی...

اره عزیزم با کمال میل

دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی ره,

🍃🌺طریقه خواندن زیارت عاشورا با صد لعن و صد سلام 🌺🍃

🍀 #۱ تعداد ۱۰۰ الله اکبر گفته شود.

🍀 #۲ بعداز ۱۰۰ الله اکبر یک بار سلام گفته شود
(اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ)

و یک بار لعن
(اَللّهُمَّ  الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ آخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِکَ اَللّهُمَّ  الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَیْنَ وَ شایَعَتْ وَ بایَعَتْ وَ تابَعَتْ عَلى قَتْلِهِ اَللّهُمَّ  الْعَنْهُمْ جَمیعاً)
فقط لعن و سلام گفته شود بدونه خواندن زیارت عاشورا.

🍀 #۳ از اول زیارت عاشورا شروع به خواندن میکنیم تا ابتدای ۱۰۰ لعن ( #لعن_و_سلام_گفته_نمی_شود ) و ادامه زیارت عاشورا #خوانده_نمی_شود.

🍀 #۴ بلند میشیم و #دو_رکعت_نماز هدیه به امام حسین علیه السلام میکنیم.

🍀 #۵ بار مجدد تعداد ۱۰۰ مرتبه الله اکبر  می گوییم.

🍀 #۶ از اول زیارت عاشورا شروع به خوندن میکنیم تا به ۱۰۰ لعن که رسیدیم ( #تعدادصدلعن_وصدسلام_گفته_میشود ) بصورت کامل بعداز سلام ادامه زیارت عاشورا رو  میخونیم تا سجده.

🍀 #۷ مجدد ۲رکعت نماز زیارت امام حسین (علیه السلام) خوانده میشود.

💢حاج آقا حق شناس فرمودند بهترین #روز برای #شروع زیارت عاشورا #چهارشنبه هست.

💢موقع خواندن زیارت عاشورا اصلا باکسی نباید صحبت شود حتی یک کلام  ، بسپارید تو این یک ساعت کسی با شما کاری نداشته باشه.

💢وقت خواندن باید از طلوع تا قبل از غروب آفتاب باشد یعنی وقتی هوا روشن هست باید خوانده شود

💢ترتیب باید رعایت شود از ابتدای شماره یک تا انتهای شماره هفت
به اندازه وُسع هر روز صدقه به امام زمان داده شود

💢مهترین مطلب مراقب اعمال بودن است (ترک گناه انجام واجبات)

✅دوستان ابا عبدلله ع کسانی  که تو شماره دو اول لعن رو میگفتن فرمودن اشکالی نداره ادامه چله رو اول سلام بگن بعد لعن رو

✅مهم تر از همه چی و انجام واجبات و تر ک گناه میباشد حتی اگه تعداد صد لعن و سلام رو هم اشتباهی چنتا زیاد بشه ایت الله جاودان فرمون نیتش 100 تا بوده اشتباهی چنتا اذافه گفتن اشکال نداره

✅مهم
این چله زیارت عاشورا رو برای فرج  مولامون #حضرت_مهدی عج خونده بشه
فرج امام زمان رو روبرو قرار بدیم و حاجت خود را پشت سر فرج امام زمان(عج)قرار بدیم

✅🌹دوست داران ایت الله حق شناس و مجتهدی ره 👇👇👇

https://telegram.me/joinchat/A7rcUz51o6yMyEhoda2qJw

مرا عهدیست با جانان...
2714
اره عزیزم با کمال میل دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی ره, 🍃🌺طریقه خواندن زیارت عاشورا با صد ...

ترگ کناه مثلا چه کارایی رو انجام میدادی یا نمیدادی؟ اهنگ و این چیزا

واسه قلب بی تابم دعا کن برام❤🌹
منم چله حق شناس رو خوندم روز 23 حاجتم برآورده شد یعنی اوکی اوکی بودا بعد یهو همه چی خراب شد و زیر و ...

اتفاقا درباره همین از حاج اقا حق شناس پرسیده بودن

گفتش ک گناهه ک مانع میشه تا ب حاجتت برسی

ینی اینکه تا لب مرزش میری ولی نمیگیری بخاطر گناهه

البته من جسارت نکردما فقط چیزی و شنیدم رو گفتم

مرا عهدیست با جانان...
ترگ کناه مثلا چه کارایی رو انجام میدادی یا نمیدادی؟ اهنگ و این چیزا

نماز قضا نشه و تا حد امکان اول وقت

حجاب کامل

بد اخلاقی نکردن با خانواده و بقیه

غیبت خیلیییی مهمه

اهنگ رقص نامحرم ازین چیزا

مرا عهدیست با جانان...
اتفاقا درباره همین از حاج اقا حق شناس پرسیده بودن گفتش ک گناهه ک مانع میشه تا ب حاجتت برسی ینی این ...

بله حتما این زبون لامصبمون بوده🙄

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
بله حتما این زبون لامصبمون بوده🙄

غیبت غیبت وایی ینی من یکی ک رد دادم از دست این غیبت  

ادم خودشم غیبت نکنه دیگه دهن بقیه رو نمیتونه ببنده ک

مرا عهدیست با جانان...
غیبت غیبت وایی ینی من یکی ک رد دادم از دست این غیبت     ادم خودشم غیبت نکنه دیگه دهن بقیه ...

اییییی ک اتیش ب جونمون زده این غیبت🤐

2706