1711
1714

*🌸💪*

اَݧَ ربَئ قَریݕ مُجیݕ🌸میݜه واݭه شادي روځ بابأم صڶوأت بڦرسݓیݧ🌸خُڐا جوݧم دڶمو اينقَڐ صاڦ ݣن ݓا قَبل اَزينکہ دَݭݓم پایین بياد دُعاݦ مُستَجاݕ شِہ🌸خُڐایا مَنو دَسہ ایݧو اۏن نَسپاږ خۏدݓ مُواڟبݦ باۺ🌸يا کَریݦ الصّفځ ..🌸یا رفيڨ مَن ڶا رفیڨ ݪہ ..ای ݕهݓریݧ رفیڨم ..🌸خُدايا قَسݦݓُ وَ حڭمُت ݕزار واڛہ اوݧايي ڭ میفهَمݧ ؤاݭہ منہ نَفہم فَقڐ مُعڄزہ کُݧ ..🌸ݦا قَطَعتُ رجائی مَنݣ ..هَرڱز رݜته ي اُݦیڐم اَݫ ݓو قَطع نَݦی ۺۏد ..🌸اِلهی ݣیڦ اَدعوݣ ۏ اَنا اݧا ..😢ۏَ ݣیڦ اَقطَعُ رِجائی ݦنݣ وَ اَنݓَ اَنتَ ..😔🌸یا صَږیخ اڶمُستَسرخيݧ .. إي ڦَریاد رس ڦرياد ݫَݧان ..😔مُذنݕ لݣني اَحبڪ ..ڴُناهݣارم وَڶی ڐوسݓت داږَݦ با آنهايی ݣ دۏسݓݓ نَدارَݧ هيݘ نِسبَݓی نَداږم ..😔🌸 اَیݧَ المظطږ اَڶذی یُجیݕُ ِإذا دُعاء ..کُجاسݓ آن اَجابݓ کُنݧدہ ..🌸در مُݭتَجاݕ نَشدَݧ دُعاهايَم حِݣمݓی نَهُفݓه اسݓ ڭ تݧها تو ب آن عڶم داږۍ ..🌸 دَسݓَم بَہ آݭمونݓ نميرݭہ ݓو ݣہ دَسݓݓ ݕہ زَݦين ݦيرݭہ بُڶنڐم کُݧ ..🌸

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718
دختر نیستم  اما از نماز حضرت زهرا جواب گرفتم.  مثل یه داروی قوی برای یه مریض سرطانی

سلام دوستم میشه نمازش و توضیح بدید؟؟

عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍
چله عاشورا حق شناس چله سوره حشر خودت چی استارتر؟

چله حق شناس خودت خوندی یا کسی خوند؟

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنکوری ام برای بار سوم دارم کنکور میدم به عشق پزشکی یه صلوات بفرست واسه قبولیم❤❤❤(تیکر کنکورمه)
1710
سوره یس

چهله دیگ؟

اَݧَ ربَئ قَریݕ مُجیݕ🌸میݜه واݭه شادي روځ بابأم صڶوأت بڦرسݓیݧ🌸خُڐا جوݧم دڶمو اينقَڐ صاڦ ݣن ݓا قَبل اَزينکہ دَݭݓم پایین بياد دُعاݦ مُستَجاݕ شِہ🌸خُڐایا مَنو دَسہ ایݧو اۏن نَسپاږ خۏدݓ مُواڟبݦ باۺ🌸يا کَریݦ الصّفځ ..🌸یا رفيڨ مَن ڶا رفیڨ ݪہ ..ای ݕهݓریݧ رفیڨم ..🌸خُدايا قَسݦݓُ وَ حڭمُت ݕزار واڛہ اوݧايي ڭ میفهَمݧ ؤاݭہ منہ نَفہم فَقڐ مُعڄزہ کُݧ ..🌸ݦا قَطَعتُ رجائی مَنݣ ..هَرڱز رݜته ي اُݦیڐم اَݫ ݓو قَطع نَݦی ۺۏد ..🌸اِلهی ݣیڦ اَدعوݣ ۏ اَنا اݧا ..😢ۏَ ݣیڦ اَقطَعُ رِجائی ݦنݣ وَ اَنݓَ اَنتَ ..😔🌸یا صَږیخ اڶمُستَسرخيݧ .. إي ڦَریاد رس ڦرياد ݫَݧان ..😔مُذنݕ لݣني اَحبڪ ..ڴُناهݣارم وَڶی ڐوسݓت داږَݦ با آنهايی ݣ دۏسݓݓ نَدارَݧ هيݘ نِسبَݓی نَداږم ..😔🌸 اَیݧَ المظطږ اَڶذی یُجیݕُ ِإذا دُعاء ..کُجاسݓ آن اَجابݓ کُنݧدہ ..🌸در مُݭتَجاݕ نَشدَݧ دُعاهايَم حِݣمݓی نَهُفݓه اسݓ ڭ تݧها تو ب آن عڶم داږۍ ..🌸 دَسݓَم بَہ آݭمونݓ نميرݭہ ݓو ݣہ دَسݓݓ ݕہ زَݦين ݦيرݭہ بُڶنڐم کُݧ ..🌸
خودم خوندم واقعا ک محشره اگه با رعایت تمام شرایط خونده بشه

شرایطش چیه؟ میشه کامل بهم بگی...

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنکوری ام برای بار سوم دارم کنکور میدم به عشق پزشکی یه صلوات بفرست واسه قبولیم❤❤❤(تیکر کنکورمه)
1709
سلام دوستم میشه نمازش و توضیح بدید؟؟

سلام 

دورکعت نماز هدیه به حضرت زهرا 

رکعت اول بعد از حمد صدبار سوره قدر

رکعت دوم بعد از حمد صدبار سوره توحید 

بعداز تمام شدن نماز تسبیحات حضرت زهرا وصد صلوات ویه دعا مخصوص که در مفاتیح هس 

پروردگارا من را به بزرگی چیزهایی که داده ای آگاه کن...تا کوچکی چیزهایی که ندارم... آرامشم را برهم نریزد... 
خودم خوندم واقعا ک محشره اگه با رعایت تمام شرایط خونده بشه

منم چله حق شناس رو خوندم روز 23 حاجتم برآورده شد یعنی اوکی اوکی بودا بعد یهو همه چی خراب شد و زیر و رو شد.شاید مصلحت خدا نبوده شاید من درست بجا نیاوردم چون خیلی چیزا باید رعایت بشه

من نذر صلوات واسه یکی از ائمه

مثلا روز شهادت یا ولادتشون نذر کردم

و حاجت روا شدم.

نماز حضرت رسول رو تازه امروز خوندم

خیلیییی تعریفشو شنیدم

یعنی هرکی خونده حاجت گرفته

انشاالله منم حاجت روا شم.

ولی بعد خوندش خیلیی حس خوبی گرفتم😍

انگار سبک شدم

«يا فرحةَ يعقوب بيوسف؛ مُرِّي بنا...!»ای شادمانیِ یعقوب ز بازگشت یوسف.....سری هم به ما بزن...!
چهله دیگ؟

نه نیت میکردم ک خدا من ب فلان چیز برسم یا علان اتفاق نیوفته بعد میخوندمش و بلافاصله نتیجه میگیرم

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
1723