2733
2734
عنوان

شوهرای شما ارایش دوست دارن ایا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1427 بازدید | 78 پست

من خودم پوستم پر لکه ولی با این وجود از کرم بدم میاد فقط رژو خط چشم و ریمل دوست دارم 

اصلا کسی کرم زده باشه هم یجوریه بوسش کنم 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاشق ارایشه  مجرد بودم ارایشو خیلی خانوادم بد میدونستن  منم بلد نبودم که عقد کردم رژ صو ...

😂😂😂😂😂😂یاد یه بنده خدایی افتادم عقد بودن سایه شو با لباساش ست میکرد شوهرشم فقط رنگ جیغ دوس داشت،فک کنننننن سایه صورتی یا ابی جییییییغ از این عربی برقااااا😂😂😂😂😂😂😂خدایا منو ببخش

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
نه من بیرون اصلاااااا حتی یه رژ کوچولو هم نمیزنم فقط تو خونه یه کوچولو ارایش میکنم همونو دوست نداره& ...

ای بابا بهش اهمیت نده بگو میخوام روحیم عوض شه یا بگو تو هم ریشتو نزن که خیلی بلند شه بهش گیر بده تا بی خیالت شه 

من نه منم نه من منم😎
2731
عاشق ارایشه  مجرد بودم ارایشو خیلی خانوادم بد میدونستن  منم بلد نبودم که عقد کردم رژ صو ...

😂

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        

من شوهرم دوست نداره اما من محل نمیدم . هرچند خودم هم زیاد اهل ارایش نیستم. اما اگه بخوام ارایش کنم به نظرش اهمیت نمیدم 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738
یه لحظه تصور کردم دارم آرایش میکنم عشقم خیره شده بهم که ناگهان ریمل رو کردم تو چشم کور شدم 😂چقدر سخ ...

خیلیییی همیشه دعوامون میشه میگم پاشو تو برو‌بشین‌تلویزیون نگا کن انقد نیا تو پر و پاچه ی من ولی مرض داره 

شوهر منم اصلا آرایش دوس نداره من چهرم ۱۸۰ درجه با آرایش فرق میکنه یعنی عروسیا با آرایش و شنیون همه کلی تعریف میکنن شوهرم میگه وای کی اینا رو میشوری صورت خوشگلت بیاد بیرون  البته خداروشکر که دوس نداره منم اهلش نیستم و تنبل سر خریدای عروسیمم کلی وسایلای خوشگل خریده بودم آبجیم هر بار اومد به یکیش پاتک زد الان فقط من موندم و ضد آفتاب و عطرم.

همسر منم میگه قیافه اول صبحتو از همه وقتا بیشتر دوس دارم  ...

ولی خداییش خودمو اون موقع بیشتر دوست دارم پر بادم بامزم 😀

همیشه اینطوری نیست من ب شخصه خیلی ارایش میکنمو ب وضوح میگم خییلی قانعم خییییییلی و از نظر همه خیلی از صفات خوب رو دارم خداروشکر

و دیدم خانومایی رو ک ارایش نمیکنن نهایت ملیح آرایش دارن اما بسیار مغرور،خودخواه و حسود و زیادی خواهن 

اینا صفت هایی که تو وجود افراده با ارایش و پیرایش نمیشه تشخیص داد

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
2706