2726

کیا موقع زایمان شوهرشون کنارشون نبود حالا به هر دلیلی طولانی شدن زایمان،کار داشتن،و......چجوری کنار اومدین قابل قبول بود واستون این کارشون

نه اینکه حرف نباشه هست خیلی هم هست اما دل شکسته ها خوب می دانند غم که به استخوان برسد میشود سکوت...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه میشه من درد بکشم اونم بره کار داره میکشمش اون موقعه😒😒😒😒😡😡

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
2728

من. میتونست بیاد اما نیومد هنوز هم تو دلم مونده کارش

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍

من بیمارستان دولتی زایمان کردم اصلا طفلکو راه ندادن حتی وقت ملاقات چون دوتا خانوم دیگه هم بوده مردا رو راه ندادن ولی مامانم گفت تمام دوسه شبی ک بستری بودم تو حیاط قدم میزده و گریه میکرده 

مطمئنم شوهرمن اگه روزی زایمان میکردم نمیومدتالحظه ی ترخیص که یوقت مجبورنشه هزینه ی زایمان وبیمارستان ...

اونوقت واسه چي ميخواي واسه همچين مردي بچه بياري؟!!!

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
مطمئنم شوهرمن اگه روزی زایمان میکردم نمیومدتالحظه ی ترخیص که یوقت مجبورنشه هزینه ی زایمان وبیمارستان ...

وااای خدای من تااین حد؟؟؟؟؟😐

میشه براسلامتی منو بچهام یه صلوات بفرستین...

ببخشید استارتر چجوری میشه به نی نی یاربگم کاربریمو بترکونه؟

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

مگه داریم مگه میشه

هیچ عشقی بالاتر از عشق مادر به بچه هاش نیست.عاشقتونم جوجه های خوشگلم🐥🐥
من بیمارستان دولتی زایمان کردم اصلا طفلکو راه ندادن حتی وقت ملاقات چون دوتا خانوم دیگه هم بوده مردا ...

عزیزززززم چقدمهربون ودلسوز

میشه براسلامتی منو بچهام یه صلوات بفرستین...
2706