2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی فقط باید رعااایت کنی اکر رعایت نکنی مبتلا میشی حالا به هر موضوعی که مد نظرته

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️
2720

یعنی اخرین حد نرمال

یه ذره دیگه بره از نرمال خارجه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
هموگلبین چیه میدونین شما

اره بابا..گلبول قرمزه..اشکال نداره.شربت شیره واست خوبه میتونی بخوری،با قرص آهن

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2714

اکثرا توبارداری همه کم خونی میگیرن طبیعیه من خودمم کم خونی دارم قرص اهن روزی دوتا میخورم‌

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕

لب مرز یعنی نزدیک حد قابل قبول..مثلا میگن قندت لب مرز هست . یعنی یخرده دیگه بره بالا از معمول میزنه بیرون.منظور از مرز حد قابل قبول هست . بیشتر بشه دیگه قابل قبول نیست. گاهی لب مرز کم بودن هست . مثلا میگن آهنت لب مرز هست یعنی  یخرده پایینتر بشه از حدقابل قبول کمتر میشه.گاهی پایینه گاهی بالاست.خلاصه اینکه لب مرز یعنی داره از حدقابل قبول رد میشه مراقب باش. .

یه پروتئینه تو گلبول های قرمز خون که وظیف حمل اکسیژن و دی اکسید کربن رو در خون داره .چیژی نیست قرصاتو بخور تقویت کن خودتو خوب میشه یه کم خونیه الان اکثرا دارن چه برسه زنای حامله 

مرسی عزیزم 

عزیزم شربت شیره بدون قند بخور زیادم نخور باعث قند میشه خرما بخور میوه بخور دل و قلوه گوسفندی بخور اما نه خیلی هفته یبار کباب کن بخور زیاده روی هرچیزی بد 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕