2737
2734
عنوان

نظرتون در مورد اینا

355 بازدید | 25 پست

این دوتا اسم رو بچه بذاریم مسخره اش میکنن؟؟؟

حیات  که با حیاط اشتباه کنن .. جانان که با جانونی مسخره کنن؟؟؟ خیلی ضایعس ؟؟ شوهرم گیر داده رو این اسما

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

سلام

خوب نیستن 

اسم کاربریم واسه اون چندتا کاربر معلوم الحال انتخاب کردم که عقده ای هستن و مرد زن نما که زورشون اومده من اول شدم خواستن تلافی کنن یعنی نقشه کشیدن و تاپیک زدن منو تگ کردن و بعدش گزارش زدن که اینجا چت روم شده ، جالب اینجاست که اونایی که تاپیک زدن برام تعلیق نشدن ....واقعا متاسفم براشون که چشم دیدن محبوبیت منو نداشتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جانان چه ربطی به جانونی داره خیلی هم زیباس

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728

حیات که جالب نیست ولی جانان ربطی به جانونی نداره

مگه میگیم جانانی!

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
جانان چه ربطی به جانونی داره خیلی هم زیباس

میگن نان رسمی نون هس ..مامانم اصلا خوشش نمیاد حیات اسم مادر بزرکه شوهرمه من دوست دارم آنا باشه اینا خز هس

میگن نان رسمی نون هس ..مامانم اصلا خوشش نمیاد حیات اسم مادر بزرکه شوهرمه من دوست دارم آنا باشه اینا ...

انا قشنگتره از اون دوتا

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2738

به نظرم جفتش قشنگه 

کلا ما تبحر خاصی تو مسخره کردن داریم 

اسم ائمه هم بزاریم یه مسخره بازی از توش در میاریم اسمای جدید که دیگه هیچ 

مگه به فاطمه بعضیا نمیگن فاطی 

یا به زهرا نمیگن زری شاید مسخره کردن نباشه ولی سبک شمردن هست 

به نظرم جفتش قشنگه  کلا ما تبحر خاصی تو مسخره کردن داریم  اسم ائمه هم بزاریم یه مسخره با ...

حیات اسم مادربزرگ شوهرمه که الان 10ساله فوت شده ..خواهر شوهرم اینا هممنذاشتت حتی میگن پیرزنیه .. جانان هم مامانم دوست نداره ... شوهرم میگه فقط اینا  والا میذلرم دل ربا

حیات خیلی قشنگه بنظرم  الان اگه درست یادم باشه سام درخشانی گذاشته برکه بده یعنی به این فکر نکر ...

میگم سلین بذاریم میگه نه بچه داداش زن داداشم اسم بچه اش سلینه ... میگم ساتین بذاریم میگه اسم بچه خواهر شوهر خوهرم ساتینه شوهرم با هیچی ساز موافق نمیزنه

2706