2737
2734
عنوان

این معما نیازمند هوش بالای ۱۳۰ دارد👌

| مشاهده متن کامل بحث + 179714 بازدید | 1329 پست

اشتباه شد   برادر ناتنی هم اگه در نظر بگیریم هر خونواده هفت تا پسر داره کلا و چهل و نه دختر ک مجموعا پنجاه و شش بچه.هفت زن و یه پدر ک میشه شصت و چهار و هفت خانوار میشه چهارصد و چهل و هشت

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هفتا زن با هفتا مرد میشه ۱۴  هر زن هست دختر میشه ۴۹ با ۱۴ جمع میشه میشه ۶۳ با هفت میشه ۷۰ بر ...

عزیزم هر مرد ۷ زن داره

ادمک اخر دنیاست بخند .ادمک مرگ همینجاست بخند.دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند
2738
اخه این نکته خیلی راحت نیاز به هوش ۱۳۰ نداره 

حالا یه چی نوشته ملت رو تشویق کنه اول همه این تیپ سوالا مینویسن هوش فلان قدر  شما چرا جدی گرفتی؟با یه سوال ک ای. کیو سنجی انجام نمیشه .واسه آی کیو چند تا تست استاندارد مشخص هست

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.

7مرد

49زن

343پسر

343دختر

=742

ببین گل داریم تا گل🌺🥀یکی میشه گل رز🌹یکی ماریجوانا🌱یکی هم میشه خرزهره واسه در توالت🖐️😐منم که به همه میگم گل من🌺😜حالا خودت ببین کدوم گلی😄🖐️
2706