2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مدارس رو خوشبینانه در نظر بگیریم به نظرم اواسط اردیبهشت  دانشگاه رو نمیدونم

خوبه خوشبحالتون‌خوش بین هستید به این قضیه.کاش منم خوش بین بودم.اوضاع از نظر من‌خیلی بدتر از اونیه که فکرش و میکنیم.ولی خدا کنه نظر شما درست باشه😞🙏

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست

دانشگاه ما مجازی گذاشته

هر جلسه اشم کلی اینترنت میخوره

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
2728
خوبه خوشبحالتون‌خوش بین هستید به این قضیه.کاش منم خوش بین بودم.اوضاع از نظر من‌خیلی بدتر از اونیه که ...

حالا مدرسه به کنار مردممون چی میشن با این اوضاع نبود کار و حقوق

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2738
کنکوریا ک واقعا شانس اوردن خیلی راحت میتونن بشینن خونه درس بخونن

همین که معلوم نیست کی کنکور داریم هردیقه ی شایعه جدید میسازن ک اصلا شاید امسال کنکور نباشه فلان خودش کلی استرسه

حالا مدرسه به کنار مردممون چی میشن با این اوضاع نبود کار و حقوق

آره خدایی.سرکار میرفتن به نان شب محتاج بودن الان‌چی😞😞😞قشر کارگر این وسط خیلی ضربه میخورن.کاش دولت شناسایی کنه و کمک کنه.

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
همین که معلوم نیست کی کنکور داریم هردیقه ی شایعه جدید میسازن ک اصلا شاید امسال کنکور نباشه فلان خودش ...

عزیزم اصلا ن این شایعاتو بخون نه بهشون فکر کن .اینطور ک مشخصه حالا حالا ها برگزار نمیشه تو فقط باید ازین موقعیت استفاده کنی درس بخونی.

کاش منم جای پارسال امسال کنکور داشتم😑

من که حسابی دلم واسه کراشم تنگ شده  

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
کاش تکلیف کنکورهم مشخص کنن

تکلیف کنکور ۳ هفته بعد از پایان امتحانات نهایی هس بخاطر همین تکلیف کنکور وابسته ب تعیین تکلیف مدارسه 

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]
2706