2726
عنوان

عکس سیسمونی دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 3916 بازدید | 94 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی تو بالاخره تصمیم گرفتی برای اقدان یا ن

قرار بود این‌ماه اقدام کنم ولی شوهرم میگه بخاطر کرونا نه

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘
2728

اسی جون ان شالله ب سلامتی از کمد خیلی خیلی خوشم اومد میشه برشون نداری ب شوهرم نشون بدم😘😘😘

پیری میگفت اگر میخوای جوان بمانی راز دلت را فقط ب کسی بگو که" د وستش داری و دوستت دارد"  خندیدم و گفتم پس چرا تو جوان نماندی؟؟!!!!              پیر لبخند تلخی زد و گفت:"دوستش داشتم..اما دوستم نداشت"                                                                  اسمم رزاس😍😍(رزا بودم وقتی رزا مد نبود)                 تاریخ شروع رژیم ۱۷/۴وزن:۷۶/۹۰۰😑😑🌸🌸🌸🌸هدف اول ۷۰😐🌸🌸🌸🌸هدف دوم:۶۵😊🌸🌸🌸🌸هدف سوم:۶۰😛😛🌸🌸🌸🌸🌸هدف اخر۵۸😍😍😍😍😍 من میتووووووووونم😍😍

من دخترم ی سالشه اینقدر عروسکو اسباب بازی نداره😂😂

گرچه هر چی هم بخرم زیاد بازی نمیکنه اخرش میاد داخل کابینتای اشپزخونم با وسایلام بازی میکنه👍❤

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹
اسی جون ان شالله ب سلامتی از کمد خیلی خیلی خوشم اومد میشه برشون نداری ب شوهرم نشون بدم😘😘😘

منم خیلی از کمدش خوشم اومد. اسکرین گرفتم توهم اسکرین بگیر 

کاربر قدیمی ام👩‍👦

مبارکت باشه عزیزم برام دعا کن فردا میخوام تست بزنم

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢
منم خیلی از کمدش خوشم اومد. اسکرین گرفتم توهم اسکرین بگیر 

حافظه ی لعنتی گوشیم پره😂😂😂پاک نکنه ذخیره میکنم

پیری میگفت اگر میخوای جوان بمانی راز دلت را فقط ب کسی بگو که" د وستش داری و دوستت دارد"  خندیدم و گفتم پس چرا تو جوان نماندی؟؟!!!!              پیر لبخند تلخی زد و گفت:"دوستش داشتم..اما دوستم نداشت"                                                                  اسمم رزاس😍😍(رزا بودم وقتی رزا مد نبود)                 تاریخ شروع رژیم ۱۷/۴وزن:۷۶/۹۰۰😑😑🌸🌸🌸🌸هدف اول ۷۰😐🌸🌸🌸🌸هدف دوم:۶۵😊🌸🌸🌸🌸هدف سوم:۶۰😛😛🌸🌸🌸🌸🌸هدف اخر۵۸😍😍😍😍😍 من میتووووووووونم😍😍
2706