1735
1714
عنوان

عکس سیسمونی دخترم

3154 بازدید | 93 پست

فردا دارم سزارین میشم. خیلی خوشحالم دخترمو میبینم. میخواستم واسه دخترم جشن سیسمونی بگیرم بخاطر کرونا کنسلش کردم. حالا چنتا از عکساشو میذارم واستون  

انشالله دخترم سوفیا جونم از وسایلاش خوشش بیاد  

جانِ دلم عروسکم دخترم    مثل نور به دلم تابیدی آرامشِ جانم شدی و بهترین حس عاشقانه دنیا را به من هدیه کردی داشتنت حس عجیبی است که فقط من دارم  

کو

آهای توییکه میخوای پست بذاری ریپلای کنی اول فک کن بعد بنویس شاید یه حرفی بزنی بعد نتونی جم کنی فقط تاپیک نزن برام دعا کنین حواست باشه دری وری ننویسی کسی ازت ناراحت شه خدا فقط دعا های مارو گوش نمیکنه ها😏اگه جوابتو نمیدم نه اینکه زبون ندارم نه دارم خوبشم دارم اما دارم مراعات میکنم بخاطر یکی که اصلا نمیشناسمش یه گناه دیگه برام ثبت نشه خیلی ناراحتی بیا خصوصی برات قرص تجویز کنم وگرنه با تمام این وجود ریپلای کردی دری وری گفتی فقط میتونم برای حالت دعا کنم چون حالت خیلی بده سلیقه ی همه مثه هم نیست همه تو یه جور محیط بزرگ نشدن و این هم معنی اینو نمیده محیطی که تو بزرگ شدی بهتره مخالفی اوکی حرف می‌زنیم اما با آرامش جنگ نداریم اگه با جنگ میحرفی فقط و فقط یه کلام بدبخت خانوادته و جمله ی آخر لطفا با دقت تاپیکا رو بخون از هر چیز سو استفاده نکن جبهه نگیر مسخره نکن سرکوفت نزن تحقیر نکن همه حق انتخاب دارن حق نداری بجای کسی تصمیم بگیری خیلیا میان اینجا دردو دل پس مواظب حرف زدنت باش که بیشتر زخم نزنی به دلش تامامقصاوت ممنوع تو جای خودتی فقط حق نداری دیگر نو قضاوت کنی تو تو جایگاه اون نبودی     بی عرضگی هاتون رو تقصیر من نندازید با تشکر ``قسمت``

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718
1760

مبارکهههه

دختر داشتن حس خیلی شیرینیه ❤❤

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘
مبارکهههه دختر داشتن حس خیلی شیرینیه ❤❤

راستی تو بالاخره تصمیم گرفتی برای اقدان یا ن

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنون ک دوباره بهم یه هدیه دادی 😙😗😙😚خدااایاااا کمکم کن خدایا خودت حفظش کن🤲🤲امام حسن مرررسییی ک شب تولدت هدیه مو دادی خدایاااا بابت تموم خوشبختیام ممنونتم و مدیونتم 😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘
1759
راستی تو بالاخره تصمیم گرفتی برای اقدان یا ن

قرار بود این‌ماه اقدام کنم ولی شوهرم میگه بخاطر کرونا نه

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘

اسی جون ان شالله ب سلامتی از کمد خیلی خیلی خوشم اومد میشه برشون نداری ب شوهرم نشون بدم😘😘😘

پیری میگفت اگر میخوای جوان بمانی راز دلت را فقط ب کسی بگو که" د وستش داری و دوستت دارد"  خندیدم و گفتم پس چرا تو جوان نماندی؟؟!!!!              پیر لبخند تلخی زد و گفت:"دوستش داشتم..اما دوستم نداشت"                                                                  اسمم رزاس😍😍(رزا بودم وقتی رزا مد نبود)
1651