2058
2079
عنوان

عکس سیسمونی دخترم

3902 بازدید | 94 پست

فردا دارم سزارین میشم. خیلی خوشحالم دخترمو میبینم. میخواستم واسه دخترم جشن سیسمونی بگیرم بخاطر کرونا کنسلش کردم. حالا چنتا از عکساشو میذارم واستون  

انشالله دخترم سوفیا جونم از وسایلاش خوشش بیاد  

مامان سوفیا  

کو

آهای توییکه میخوای پست بذاری ریپلای کنی اول فک کن بعد بنویس شاید یه حرفی بزنی بعد نتونی جم کنی فقط تاپیک نزن برام دعا کنین حواست باشه دری وری ننویسی کسی ازت ناراحت شه خدا فقط دعا های مارو گوش نمیکنه ها😏اگه جوابتو نمیدم نه اینکه زبون ندارم نه دارم خوبشم دارم اما دارم مراعات میکنم بخاطر یکی که اصلا نمیشناسمش یه گناه دیگه برام ثبت نشه خیلی ناراحتی بیا خصوصی برات قرص تجویز کنم وگرنه با تمام این وجود ریپلای کردی دری وری گفتی فقط میتونم برای حالت دعا کنم چون حالت خیلی بده سلیقه ی همه مثه هم نیست همه تو یه جور محیط بزرگ نشدن و این هم معنی اینو نمیده محیطی که تو بزرگ شدی بهتره مخالفی اوکی حرف می‌زنیم اما با آرامش جنگ نداریم اگه با جنگ میحرفی فقط و فقط یه کلام بدبخت خانوادته و جمله ی آخر لطفا با دقت تاپیکا رو بخون از هر چیز سو استفاده نکن جبهه نگیر مسخره نکن سرکوفت نزن تحقیر نکن همه حق انتخاب دارن حق نداری بجای کسی تصمیم بگیری خیلیا میان اینجا دردو دل پس مواظب حرف زدنت باش که بیشتر زخم نزنی به دلش تامامقصاوت ممنوع تو جای خودتی فقط حق نداری دیگر نو قضاوت کنی تو تو جایگاه اون نبودی     بی عرضگی هاتون رو تقصیر من نندازید با تشکر ``قسمت``

بذار منم تو دلیم دختره😍😍چه قدرشد برات هزینه اش؟ سزارین اختیاری هستی؟

یه لحظه امضامو بخون یه نی نی کوچولودارم دختر ناز نازیه 19شهریور امسال دنیا اومده متاسفانه به پروتئین گاو حساسیت داره کهیر میزنه دعا کنید خیلی زود خوب شه گناه داره خیلی کوچولو هس

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077
2051

مبارکهههه

دختر داشتن حس خیلی شیرینیه ❤❤

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘
مبارکهههه دختر داشتن حس خیلی شیرینیه ❤❤

راستی تو بالاخره تصمیم گرفتی برای اقدان یا ن

خدایا مررررسیییی ک دوتا دختر بهم دادی😘اولش عک میکردم دختر اولیم حسودیش میشه😑 اخه کوچولوئه😞 همش دوسالشه😥 ولی دیدم خاهرشو خیلی دوس داره🤩 فک میکنه عروسکه مدام نازش میکنه😍 حس خوبیه مادر دوتا دختر باشی دوتا دختری ک فردا برای هگ دوتا خاهر میشن دوتا همدل خدایا حکمتت نمیدونم چی بود ک پسرمو ازم گرفتی 😔😔ولی بازم شکرت میکنم ک به جاش یه فرشته کوچولوی دیگ بهم دادی 😅😅😅خدایا شکرررتتتت بابت زندگی قشنگی ک بهم عطا کردی بابت همسر مهربونم ک انقدر قربون صدقم میره و احساساتیه ک دلم ضعف میره ک دنیا رو به پام ریخته از مهربونیاش😘😘خدایا خودت بچه هامو و همسرمو حفظ کن
2081
راستی تو بالاخره تصمیم گرفتی برای اقدان یا ن

قرار بود این‌ماه اقدام کنم ولی شوهرم میگه بخاطر کرونا نه

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘

اسی جون ان شالله ب سلامتی از کمد خیلی خیلی خوشم اومد میشه برشون نداری ب شوهرم نشون بدم😘😘😘

پیری میگفت اگر میخوای جوان بمانی راز دلت را فقط ب کسی بگو که" د وستش داری و دوستت دارد"  خندیدم و گفتم پس چرا تو جوان نماندی؟؟!!!!              پیر لبخند تلخی زد و گفت:"دوستش داشتم..اما دوستم نداشت"                                                                  اسمم رزاس😍😍(رزا بودم وقتی رزا مد نبود)                 تاریخ شروع رژیم ۱۷/۴وزن:۷۶/۹۰۰😑😑🌸🌸🌸🌸هدف اول ۷۰😐🌸🌸🌸🌸هدف دوم:۶۵😊🌸🌸🌸🌸هدف سوم:۶۰😛😛🌸🌸🌸🌸🌸هدف اخر۵۸😍😍😍😍😍 من میتووووووووونم😍😍
1718