2726
عنوان

مشکلات اضطرابی

194 بازدید | 34 پست

سلام‌دوستان من گرفتار مشکلات اضطرابی فراوان و متنوعی هستم در حالیکه علاقه ای به مصرف قرص ندارم هر بارم بشکل بیخیالی بهش نگاه کردم ولی انگار ول نمیکنه و به شکل مختلف میاد و میره 

منم😭

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حتما برو دکتر 

حتماا من چند سال اینجور بودم حتی به افسردگی رسید.

رفتم روانپزشک آسنترا خوردم خییلی بهترم الان.

10 روزه نمیخورم بازم خوبم.

خدا درد رو داده دوا رو هم داده

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

منم ی مدت داشتم ولی خداروشکر یه ماهه حالم خوب شده

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”

دارو یه مدت ذهنت رو آروم میکنه باعث میشه ذهنت قبول کنه که میتونی استرس رو دور کنی.

بدون دارو عمرا کسی خوب بشه.من کشیدم میفهمم چقدر سخته

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
چطوری میشی دقیقا؟

بعضی وقتها حملات پانیک پیش اومده برام خود بیمار انگاری دارم یعنی دائما فک میکنم یه مریضی دارم دکترم می رم میگه چیزیست نیست فک میکنم تشخیص نداده بعد مثلا یک شب خوابم نبرده تمومه استرس همه وجودم و میگیره حتی فک میکنم تا ابد اینجور شدم رفت

بعضی وقتها حملات پانیک پیش اومده برام خود بیمار انگاری دارم یعنی دائما فک میکنم یه مریضی دارم دکترم ...

منم مشکل اضطرابی داشتم ولی ی مدل دیگه

قرص میخورم خیلی بهترم

مرا عهدیست با جانان...
2706