2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ماسک آره دستکش و ژل از قبل داشتم اما هر کاری میکنم دیگه دستکش گیرم نمیاد میترسم تموم کنم 😪😪😪

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
2714

اره هست 

اون روز هم بسیج محل داشت توزیع میکرد

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

ماسک و ژل آره.دستکش همیشه بود فقط چندروز پیش میخواستیم پیدا نکردیم که خوشبختانه اداره شوهرم بهش دادن.منم که اصلأ بیرون نمیرم لازمم نیست

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

بله

ماسك كه الان از اين پارچه ايها همه جا اوردن ژل و الكل هم لوازم ارايشي هاي محله ما دارن البته من نياز ندارم تو خونه ژل و الكل نميخوام همون اب و ريكا و وايتكس و مايع دستشويي هست بسته

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

کرونا رو جدی بگیرید داره بیداد میکنه 😪😪😪

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
2706