2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خداروشكر چند روز امار مبتلايان خيلي خيلي كم بود ولي امروز آبادان٤٥ و خرمشهر ٥٧ نفر مبتلا داشته

فامیلمون پرستاره میگ کم کمش تو تبریز ۱۰۰۰ تا مبتلا داشتبم طی دوروز 

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
2728
تایید شده تا دوروز پیش رو ۱۳ نفر انجام دادن کسایی بودن که حالشون خیلی وخیم بوده خدارو شکر خوب شدن...

رو ۳۰نفر بوده اره خوب شدن ولی تهران هنوز تایید نکرده چون قرار شده تو بیمارستانهای اونجا هم ازمایش بشه

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
شهر كاملن قرنطينه شده هيچ ورود و خروج نداريم شهر كاملن خلوته ولي امروز امار وحشتناك بود برا جمعيت آب ...

موج اصلی کرونا برا بعد ۱۶ فروردینه 

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
2738
[QUOTE=130260779]اها یعنی اونایی ک از قبل بسترین نمیشه ب اونام تزریق کنن زنده بمونحتما هنوز انبوه سا ...

خداروشکر انشاالله کلا از،بین بره این ویروس

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...
۳۰ نفر؟ چه خوب پس انشاالله تاییدمیشه زود 

انشالله

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2706