2726

دوسال پیش کارت خریدلوازم خونگی دادن عین گیجابخاطرقسطش نزاشتم بگیره ماهی ۳۰۰اینهابود ده تومن

خیاطمون رفت گرفت همه چی چهاربرابرشدقسطشوتصفیه کرد اونارم فروخت بیست خورده ای 😐😐😐😐😐

😐😐😐حرفی نیست وقتی گوش شنوایی هم نیست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هر روز یه مقدار پول جدا از بقیه پولا پس انداز میکنم مثلا اگه روزی 200 در آمد باشه 120 پس انداز میشه بقیش واسه خرجی خونه میمونه اصلا به پول پس انداز دست نمیزنیم 

من به غمگین ترین حالت ممکن شادم🥀🥀🥀
الان پس انداز کردن دیگ جواب نمیده🤣 تابخوای پول جمع کنی چیزی بخری قیمتش ۱۰۰ برابرمیشه

درسته. ولی من خودم اول ازدواجم همش قناعت کردم ولی یه زمین خریدیم همون موقع یادمه تو گرونی بود حالا بعد شش یال اون زمینه رو اصلا اگه نخریده بودیم نمیتونستیم بخریم این چرخه ادامه داره یعنی امروز پس انداز کنی بهتر از فرداس. اینم بگم اون زمان مجبور شدم جایی بخرم ک دورش زیاد خونه نبود الان همه ساختن همه و کلی پیشرفت کرده

2728
درسته. ولی من خودم اول ازدواجم همش قناعت کردم ولی یه زمین خریدیم همون موقع یادمه تو گرونی بود حالا ب ...

بقول دوستمون پس انداز فقط ی کمک هزینس . وگرنه چقدر پس انداز کنی بشی ۶۰ ملیون ک بشه باهاش ی پراید خرید 

چطوری

پولی که قراره خرجی باشه رو‌تو یه کارت دیگه میزاریم فقط از اون خرید میکنیم بقیش پس انداز

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...

من اگه پس انداز کنم شوهر بی پول میشه دستمون خالی میشه بلا از درودیوار میریزه سرمون یعنی چند سال دارم امتحان میکنم همین بساطه منم قیدشو زدم والا 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

من واسه هدفای کوچیک مثل مسافرت و خرید سیسمونی یه قلک گذاشتم هر از گاهی توش پول میریزم.

ولی واسه چیزای بزرگ مثل عوض کردن ماشین تا میتونیم وام میگیریم . قرعه کشی خونگی هم ثبت نام کردم امیدوارم زودتر اسمم در بیاد. 

هر وقتم یه پولی برسه دستم مثلا یه تومن میرم یه تکه کوچولو طلا میخرم به عنوان پس انداز.

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
دوسال پیش کارت خریدلوازم خونگی دادن عین گیجابخاطرقسطش نزاشتم بگیره ماهی ۳۰۰اینهابود ده تومن خیاطمون ...

بابا منم گرفت 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜