2726

من هفته5هستم ناخواسته باردارم تقریبا اوایل آذرم زایمان میکنم شرایط وآمادگیشو ندارم ولی میشه باهاش ساخت ولی کرونارو چکار کنم سونو وآزمایش وزایمان وبعداز اونم چکاب سلامت بچه روچطور چکارش کنم باورتون نمیشه امروز از صب بفکر سقط افتادم از بارداری تا بعدزایمان چقد امکان داره مبتلا نشم 

اصلا تا آذر وضعیت کرونا چطور میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مبارکه

ببین اگر درد و خونریزی نداری اصلا لزومی نداره تا هفته ۱۲ بری...که حالا ساک و قلب و چک کنی.

فقط فولیک اسید رو حتمن روزی یکی بخور حتمن

و قبل از هفته ۱۲ زنگ بزن به دکترت که ازمایش ان تی رو از دست ندی

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
وا خووبی؟ برای چی سقط کنی منم همه سونو ارمایشام رفتم با رعایت بهداشت

همه جا خیلی آلودس خب سونو وآزمایش ان تی خیلی مهمه با چه جراتی برم که الوده نشم آذرم زایمان کنم تا اونموقع چی میشه 

از الان افسرده شدم یکساعت خوبم یک ساعت بشدتت حالم بده

همه جا خیلی آلودس خب سونو وآزمایش ان تی خیلی مهمه با چه جراتی برم که الوده نشم آذرم زایمان کنم تا او ...

دیگه باید تحمل کنی ما هم رفتیم سونو ازمایش چاره ای نیست

خیلیا باردارن تو این شرایط

مبارکه ببین اگر درد و خونریزی نداری اصلا لزومی نداره تا هفته ۱۲ بری...که حالا ساک و قلب و چک کنی. ...

عزیرم تاآذر از بین میزه بیمارستان بستری بشم الوده نشم به خانوادمم انتقال بدم خودم بایه نوزاد توبیمارستان بستری بشم کی به این دوتا بچه میرسه

همه جا خیلی آلودس خب سونو وآزمایش ان تی خیلی مهمه با چه جراتی برم که الوده نشم آذرم زایمان کنم تا او ...

توکلت به خدا باشه

هفته ۸ برو  پیش دکترت  از ضربان قلب نی نی مطلعه بشه  اون موقع ازمایش و سونو ان تی برات مینویسه

نگران نباش ماسک  و دستکش استفاده کن بعد سری برو دوش بگیر لباسات هم بشور 

دیگه باید تحمل کنی ما هم رفتیم سونو ازمایش چاره ای نیست خیلیا باردارن تو این شرایط

من توخپحالت عادی خییییلی ریلکسم وادم استرسی نیستم صبورم والان انکار اون دختر جسورنیستم از سلامتی همه اعضای خانوادم میترسم 

2706