2410
2553
سعی کن دورش کنی در اینده برات خوب میشه به شدت انرژی منفی داری البته یه سریا ادمای خوبی هستن و انرژی ...

خخخ عزیزم من الان اصلا پول عمل کردن بینی رو ندارم، واسه یه سال بعد برنامه دارم ولی باز میترسم پشیمون بشم و راضی نباشم واسه هم ن ازت پرسیدم اگه پیش ناهید عمل کنم چقد راضی میشم و رو چهرم تاثیرداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخ عزیزم من الان اصلا پول عمل کردن بینی رو ندارم، واسه یه سال بعد برنامه دارم ولی باز میترسم پشیمون ...

خب خوبه پس، خیلی تغییر میکنی و خوشگل میشی پشیمون نمیشی

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
2720
بله عزیزم

انشاله ک حست درسته❤️

سلام دلبندای مامان ❤️ میدونین چندوقته من و باباتون انتظارتونو میکشم؟؟؟ میدونید چقد ماها گذشت وما هر ماه منتظر بی بی چک مثبت بودیم! همه فکر میکنن باید حتما بچت کنار باشه تا اسمت یه مادر باشه، اما همه ی کسایی که منتطرن هم مامانن، مامانای مهربونی که دلشون پر میکشه برای نگاه کردن به بچه ای ک از گوشت استخون خودشونه.. باور کنید همه ی ما مادریم! ما ها مادریم ک شبها خواب نی نی میبینیم. صبج که بلند میشیم دلمون برای خوابمون تنگ میشه😞 ما ها هم مادریم ک خیال میکنیم بچه ها خونه رو گذشتن رو سرشون و منتظرن باباشون ا سرکار بیاد و باهاشون بازی کنه... ماها همه مامان های منتظری هستیم ک امید داریم به روزی ک  صدامون بزنن وما باعشق بگیم جان  مامان(-:❤️
😍😍😍😍 اینم بگو خیالم راحت شه، دندونامو پیش دکترهادوی کامپوزیت کنم چطور میشه؟؟ مدل دلخواهم درم ...

تهرانی یا شهرستان؟

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
2714