2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه سال دیگه

بااونی که دوسش دارم ازدواج میکنم؟ باهاش خوشبخت میشم؟رفتارخونوادش مخصوصاپدرمادرش بعدازدواج بامن چطوری میشه؟

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
باشه اینم بگو چطور آدمیه 😬😄

شما یک سال دیگه ازدواج میکنی طرف شما رو از عقل انتخاب میکنه ادم منظم و تمیزیه و کاراش روی حساب کتابه از بدقولی هم بدش میاد کارش رو ساعت و دقیقه هست

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
2456
شما یک سال دیگه ازدواج میکنی طرف شما رو از عقل انتخاب میکنه ادم منظم و تمیزیه و کاراش روی حساب کتابه ...

اون آقایی که دوسش دارم چه طورادمیه؟ درموردمن چه فکری میکنه وقصدش چیه؟ احساسش چیه؟ بااون ازدواج میکنم؟

شما یک سال دیگه ازدواج میکنی طرف شما رو از عقل انتخاب میکنه ادم منظم و تمیزیه و کاراش روی حساب کتابه ...

یعنی الان آشنا میشم سال دیگه ازدواج می کنم؟ 

ممنون که وقت گذاشتی عزیزم❤️

شرمنده😬آبجیم میخواد بدونه با کیس احساسیش ازدواج می کنه؟ ازدواجش با اون سر می گیره؟ 

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯
2714
بااونی که دوسش دارم ازدواج میکنم؟ باهاش خوشبخت میشم؟رفتارخونوادش مخصوصاپدرمادرش بعدازدواج بامن چطوری ...

متاسفانه بهم نمیرسین

حتماخبرتون میکنم بخدانمیدونین چقدرنگرانشم جلوی مامانم هیچی نمیگم ولی همه ش توفکرشم .

ممنونم، ببخشید اما چرا رفته چیشده

اون آقایی که دوسش دارم چه طورادمیه؟ درموردمن چه فکری میکنه وقصدش چیه؟ احساسش چیه؟ بااون ازدواج میکنم ...

ادم صادقیه و شما رو دوست داره با هم ازدواج میکنید

یعنی الان آشنا میشم سال دیگه ازدواج می کنم؟  ممنون که وقت گذاشتی عزیزم❤️ شرمنده😬آبجیم میخواد ...

نه عزیزم سال دیگه اشنا میشین و 10 روز بعدش میاد خواستگاری چون برای خودش قوانین داره و ادمیه که برای خودش و دیگران ارزش قائل میشه، خواهش میکنم عزیزم خواهرتون هم به عشقش میرسه

2706