2733
2734
فقط ی سوال دیگه.چندوقته داداشم رفته ی شهردیگه ازش بیخبریم بنظرت حالش خوبه؟برمیگرده ؟خیلی نگرانشم 😔

حالش خوبه عزیزم میخواد یه کم تنها بمونه یک ماه دیگه برمیگرده

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالش خوبه عزیزم میخواد یه کم تنها بمونه یک ماه دیگه برمیگرده

کسی هست منو دوس داشته باشه؟ اسمش چیه؟   

حالمون خوب میشه یه روز ، ولی ممکنه اون روز من نباشم ، اگه تو بودی جای من ، بلند بلند بخند از ته دل
2728
به ظاهر خودش رو خوب نشون میده ادما ادم بدیه، خواهش میکنم عزیزم ببین حسم میگه ازش فاصله بگیر

منم بگو لطفا سوالمو پرسیدم

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯
من کی ازدواج می کنم همسرم چطوره؟ چطور آشنا میشیم؟ 

محل کارش یا محل کار شما اما فعلا نتونستم بفهمم کی بذار یه خورده تمرکز کنم شاید فهمیدم

2738
قهریم  من و بچم خونه بابام هستیم

حس کردم اومدش طولانی میشه پس درست بود، ببین گلم 5,6 اومد برام امیدوارم 5,6 ماه دیگه نباشه و 5,6 روز باشه

محل کارش یا محل کار شما اما فعلا نتونستم بفهمم کی بذار یه خورده تمرکز کنم شاید فهمیدم

باشه اینم بگو چطور آدمیه 😬😄

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯

بعد شهرستانیه یا شهر خودم؟ 

2706