1735
1714
محل کارش یا محل کار شما اما فعلا نتونستم بفهمم کی بذار یه خورده تمرکز کنم شاید فهمیدم

بعد شهرستانیه یا شهر خودم؟ 

گوجه و پیاز سرخ کن بعد خرچنگ بریز حالا یه کاسه حلیم اضاف کن آخر سر تخم مرغ آب پز بنداز حالا همه رو هم بزنید و نوش جان کنید عاشقتم که داری میخونی😂😂😂 به به😋 خواستی رب م بزن با خیارشور😂

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718
یه سال دیگه

بااونی که دوسش دارم ازدواج میکنم؟ باهاش خوشبخت میشم؟رفتارخونوادش مخصوصاپدرمادرش بعدازدواج بامن چطوری میشه؟

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
باشه اینم بگو چطور آدمیه 😬😄

شما یک سال دیگه ازدواج میکنی طرف شما رو از عقل انتخاب میکنه ادم منظم و تمیزیه و کاراش روی حساب کتابه از بدقولی هم بدش میاد کارش رو ساعت و دقیقه هست

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
1760
شما یک سال دیگه ازدواج میکنی طرف شما رو از عقل انتخاب میکنه ادم منظم و تمیزیه و کاراش روی حساب کتابه ...

اون آقایی که دوسش دارم چه طورادمیه؟ درموردمن چه فکری میکنه وقصدش چیه؟ احساسش چیه؟ بااون ازدواج میکنم؟

ای خدایی که به من نزدیکی خبرازدلهره هایم داری؟😔من منتظرمعجزم میشه یه صلوات برام بفرستین که معجزه ی خداوندی اتفاق بیفته؟
شما یک سال دیگه ازدواج میکنی طرف شما رو از عقل انتخاب میکنه ادم منظم و تمیزیه و کاراش روی حساب کتابه ...

یعنی الان آشنا میشم سال دیگه ازدواج می کنم؟ 

ممنون که وقت گذاشتی عزیزم❤️

شرمنده😬آبجیم میخواد بدونه با کیس احساسیش ازدواج می کنه؟ ازدواجش با اون سر می گیره؟ 

گوجه و پیاز سرخ کن بعد خرچنگ بریز حالا یه کاسه حلیم اضاف کن آخر سر تخم مرغ آب پز بنداز حالا همه رو هم بزنید و نوش جان کنید عاشقتم که داری میخونی😂😂😂 به به😋 خواستی رب م بزن با خیارشور😂
1665
بااونی که دوسش دارم ازدواج میکنم؟ باهاش خوشبخت میشم؟رفتارخونوادش مخصوصاپدرمادرش بعدازدواج بامن چطوری ...

متاسفانه بهم نمیرسین

حتماخبرتون میکنم بخدانمیدونین چقدرنگرانشم جلوی مامانم هیچی نمیگم ولی همه ش توفکرشم .

ممنونم، ببخشید اما چرا رفته چیشده

اون آقایی که دوسش دارم چه طورادمیه؟ درموردمن چه فکری میکنه وقصدش چیه؟ احساسش چیه؟ بااون ازدواج میکنم ...

ادم صادقیه و شما رو دوست داره با هم ازدواج میکنید

یعنی الان آشنا میشم سال دیگه ازدواج می کنم؟  ممنون که وقت گذاشتی عزیزم❤️ شرمنده😬آبجیم میخواد ...

نه عزیزم سال دیگه اشنا میشین و 10 روز بعدش میاد خواستگاری چون برای خودش قوانین داره و ادمیه که برای خودش و دیگران ارزش قائل میشه، خواهش میکنم عزیزم خواهرتون هم به عشقش میرسه

ممنونم، ببخشید اما چرا رفته چیشده

چندوقت پیش ی بحثی پیش اومدتوی خونه قهرکردگذاشت رفت تاهمین یکی دوماه قبل تلفن میزد ولی الان خیلی وقته حتی ی تلفن هم نزده 

دوستان میشه واسه حاجتم ی صلوات بفرستین.ممنونم 
1651