2733
2734
عنوان

یه سوال درباره الکل

77 بازدید | 6 پست

سلام دوستان ما تا امروز الکل نداشتیم یعنی پیدا نمیکردیم از اب وایتکس واسه ضدعفونی استفاده میکردم.امروز یه الکل خریدیم.روش نوشته 96%.

اینو باید با آب قاطی کنم؟برای ضدعفونی سطوح.

چند درصد آب ؟

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
هفتاد درصد الکل سی درصد اب

ممنونم.

کاش 70%میگرفتیم نمیدونستم اینا خوب نیست

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هفتاد درصد فک نکنم باشه همیشه همی حالت دیدم

یعنی 70%شو الکل بریزم وسی درصد اب تو ظرف دیگه ای قاطی کنم؟

یعنی 70%شو الکل بریزم وسی درصد اب تو ظرف دیگه ای قاطی کنم؟

اره عزیزم هفتاد درصد بریز تو یه ظرف سی درصدم اب بریز روش مثلا میشه نصف لیوان یا کمتر الکل بریز بعد از این کمتر اب بریزی روش

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
اره عزیزم هفتاد درصد بریز تو یه ظرف سی درصدم اب بریز روش مثلا میشه نصف لیوان یا کمتر الکل بریز بعد ا ...

چشم دستت درد نکنه.ممنونم