2726

سلام مامانا پسرم 69 روزشه

من کلا هر دو ساعت 10 دقیقه شیرش میدم چند روز پیش دیدم پسرم خیلی پنیرک میاره بالا قبلنم می اورد بالا الانم میاره اونروز خیلی بالا اورد دیدم بخاطر کشک بوده ک خوردم الانا حدود یک ربع بعد شیر خوردنش با این اروغ زده شیر صاف از گوشه لبش میاد بیرون هر وقت بیشتر از 10 دقیقه شیرش میدم شیر صاف یکم میاره بالا. دست و پاش سرد نیس الحمدلله پسرم ارومه و خوابشم خوبه بد نیس ایا اینکه شیر صاف بالا میاره رفلاکسه؟؟

نه شیر جهشی با پرتاب رفلاکسه

رفلاکس پنیرک نداره

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جهشی نیس از گوشه لبش میاد بیرون منم پاک میکنم اگه ن اروم مثلا تو رختخوابشع بعد میبینم گوشه لبش داره ...

نه مشکلی نداره شیر اضافیه

ازدماغش که نمیاد؟

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
نشونه رفلاکس پنهان چیاست؟؟ دارو میخوان؟؟

باجیغ از خواب بیدار بشه 

موقع شیرخوردن هی خودشو بکشه عقب نق بزنه 

خوب وزن نگیره 

نشونه رفلاکس پنهان چیاست؟؟ دارو میخوان؟؟

دختر من دارو مصرف می کرد و علائمی هم که داشت بی قراری، بالا آوردن پنیرک و خس خس سینه بود. البته زیاد نبود اما چون از ۱۵ روزگی روی گونه هاش جوش میزد دکتر بردمش که تشخیص حساسیت به لبنیات دادن و متعاقب اون رفلاکس آلرژیک. خس خس سینه رو هم من تشخیص ندادم دکتر تشخیص داد من تجربه ای نداشتم. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

دختر من از دو ماه و نیمگی تو بیداری از گرفتن سینه امتناع کرد که اونم به خاطر رفلاکس پنهانش بود. 

ضمناً اگر پنیرک بالا میاره به این علت هست که شیر مدتی تو معده مونده و فرایند هضم کمی روش انجام شده و با اسید بالا اومده دوباره

این لینک رو هم میتونی بخونی، البته در همه بچه ها همه علائم با هم ممکنه وجود نداشته باشه یا شدتش کمتر و بیشتر باشه

https://drfarnazmohamedi.com/ریفلاکس-پنهان/

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.