2733
2739
عنوان

همسایمون داره مراسم میگیره

222 بازدید | 9 پست

شوهرش فوت کرده ما خیلیییی صمیمی بودیم مثل خالمونه خانومه ،ما واسه تسلیت رفتیم تا حیاطشون با فاصله، واسه تدفینم رفتیم با فاصله ایستادیم و ماسک و دستکش و اینا داشتیم، حلوا و خرما و پرده ایناهم براشون درست کردیم بردیم ، الان گفتن مراسم ممنوعه تو مسجد و اینا ، اینا میخوان تو خونه و حیاطشون بگیرن با مسئولیت خودشون ولی .. چیکار کنیم😞ما یه ماه از خونه اصلا بیرون نرفتیم جز همین مراسم تدفین، واقعا این یکی رو دیگه میترسم تو محیط بسته

نرو دیگ عزیزم وظیفتو ب جا اوردی 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تسلیت بگین ، نرین عزیزم

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

نرید الان اصلا به اینکه کسی از نرفتنتون ناراحت بشه نباید اهمیت بدید با ایشون تلفنی صحبت کنید تلفنی در ارتباط باشید ... 

یزد عروسی کنسل کردند طرف رفت تو باغ گرفت همه شون کرونا گرفتند .... 

واقعا نمیدونم درک لغو مراسم اینقدر سخته 

2738

اونم نباید میرفتید بعدم اگرم مراسم گرفتن بهونه بیار سلامتی و جونت مهمتره 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید