2737
2734

سلام بچه ها من پارسال یه مقدار پودر ژلاتین خریدم برای ژله ولی خوب زیاده زیاد استفاده نشد الان باهاش چی میتونم درست کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترایفل خوووووشمزه 😋

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 
2728

پاستیل 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2738
پاناکوتا درست کن تو.گوکل بزنی دسنورش میاد من عاشق پاناکوتای شکلاتیم😋😋😋😋

دلم میخواد چیزی که خودتون درست کردین طبق اون دستور بشه 

اخه از دستور نت امروز مسقطی درست کردم اصلا مثل بیرون نشد

دستورش هم میزاری

یه بسته ژله با دوتاقاشق ژلاتین و دوتا قاشق گلوکز مایع بریز تو یه کاسه بعد بهشون یه لیوان سرپر اب داغ اضافه کن بذار روی حرارت کتری خوب هم بزن تا مایع شفاف بشه بعد بریز تو قالبت بزار تو یخچال تا خودشو بگیره قالبتم از قبل یکم چرب کن تا راحت پاستیل جدا بشه 

گلوکز مایع هم لوازم قنادیا دارن بعضیا میگن بدون گلوکز هم میشه ولی من امتحان نکردم 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
خوشمزه هست؟ من تا حالا نخوردم😅

دو مدل تیرامیسو هست یکی تخم مرغ داره یکی نه
بدون تخم مرغش من خیلی درست میکنم عالیه
با دستور شف طیبه درست کن

من به جای لیدی فینگر بیسکوییت نسترن گرجی میزنم خیلی خوب میشه

دلم میخواد چیزی که خودتون درست کردین طبق اون دستور بشه  اخه از دستور نت امروز مسقطی درست کردم ...

من خودم‌درست کردم‌ ولی طبق دستور نت

بذار ببینم یه دستور خوب میتونم پیدا کنم

پاناکوتا چیز خاصی نداره که رعایت نکنی خراب بشه

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2706