2737
2734
عنوان

تولد شوهررررررم

532 بازدید | 24 پست

سلام دوستان 

من تازه عروسم یعنی 28مرداد ازدواج کردم

الانم باردارم 29هفتمه یه دختر خوشکل تو راه دارم😍

27فروردین تولد شوهرمه دوست داشتم براش سنگ تموم بذارم ولی قرنطینه هستم نمیتونم برم بیرون😢

بهم پیشنهاد بدید چکار کنم که با وجود قرنطینه براش یه خاطره خووووب بسازم 

ممنونم ازتون که راهنماییم میکنید😘🌷

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کلیپه عکساتونو درست کن واسش،شام مورده علاقشو بپز،هدیه هم بگو طلبت فعلا😂🤷‍♀️کلیمممم عکس بگیرین باهمدیگه سه تایی😍😍😍

قُربُـــون تَپِشِ قَلبِت بِرَم کِ بِ عِشـــقِ مَن میَتپه💓💍👫🧿مهربونا،میشه یه صلوات بفرستین واسه حاجته من؟ممنونتونم🌹
2728

من عاشق اینم ک خونه رو شمع بارون کنم 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

اگه میتونی خودت کیک درست کن وسایلاشم ازیجا بخر بگو باپیک بفرستن اگرم نمیتونی یجایی که مطمئن هس از نظر بهداشت تلفنی کیک سفارش بده بعد تولد باهم فیلم عروسیتونو ببینین😁

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.

یه غذای خوشمزه بپز میز رو اماده کن کیک بپز چراغا رو خاموش کن آهنگ رو تنظیم کن و اماده خودتم خوشگل موشگل کن ,  از در که اومد تو چراغا رو روشن کرد بزن اهنگ پخش شه , ضمنا دوربین گوشیت رو هم اماده کن و بزن فیلم بگیره بذار یه جایی که اون قسمت از خونه که قراره شوکه بشه دیده بشه

2738

خودم هر مناسبتی میشه شمع بارون میکنم 

یک نمونش و براتون میزارم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

عزیزم خودت تو خونه کیک و شیرینی خوشمزه درست کن و غذای مورد علاقشو اگه وسیله تزیین داری بادکنک ارایی کن و ریسه روشن کن اگه داری و شمع های سکه ای هستا از اونا روشن کن و گل خشک اگه داری بریز رو زمین از در سالن تا میز  و شمع هارو هم دور گل ها بذار 

ریسه ها رو هم که گفتم میتونی عکساتون رو بزنی به یه نخ و سرشون گیره بزنی و دور عکسارو ریسه روشن کنی البته باید چراغارو خاموش کنی که قشنگ پیدا باشه 

تا خدا  با منه نمیترسه دلم❤💛💜💚💖                   برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم میکنین😊                                                                                         

ژله و کیک درست کن شمع بچین چراغ ها رو خاموش کن آهنگ بزار

عزیزم خودت تو خونه کیک و شیرینی خوشمزه درست کن و غذای مورد علاقشو اگه وسیله تزیین داری بادکنک ارایی ...

بدی کاراینجاست که شب کاره یعنی شب که بره فرداش 8صبح میاد خونه نه میشه غذا اماده کرد نه سوپرایز با لامپ خاموش

یه غذای خوشمزه بپز میز رو اماده کن کیک بپز چراغا رو خاموش کن آهنگ رو تنظیم کن و اماده خودتم خوشگل مو ...

بدی کاراینجاست که شب کاره یعنی شب که بره فرداش 8صبح میاد خونه نه میشه غذا اماده کرد نه سوپرایز با لامپ خاموش

2706