2737
2734

پوستم قبلا خیلی خوب بود ولی الان ی ساله بخاطر ارایش اینا کلی لکه اورده تازگیا هم جوشای بزرگ میزنم جاش میمونه توروخدا بیاین بگین چیکار کنم از دست این لکه ها وجوش ها وحاشون همش بیست یک سالمه کلا اعتماد بنفسمو ازدست دادم بدون کرم نمیتونم برم بیرون😢😢😢

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دارچین و عسل من از دیشب شروع کردم باور میکنی قرمزی جوشامو کم کرده 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
2731

آب پیاز قرمز بزن منم مث تو لک دارم میگن دوماه بزنی میره من الان ی هفته اس استفاده میکنم ب نظرم کمرنگ شدن 

ذهـــنــم آشــفـــتــه . . .خــواب هــایــم پــریــشــان . . .خــنــده هــایــم فــتــوشــاپــی . . .درد و دل هــایــم بــا دیـــوارِ ایــنـجـا . . . مـیـزانِ هــمـدردی هــا هــم بــا لــایــک و کـامـنــت . . ‌.و تـکــرار پـشـتِ تـکــرار . . .

ماسک سدر و ماست بزن 

احتمالا پوستت چربه ک جوش میزنی 

با گوش پاک کن فقط روی جوشهاتو بتادین بزن یا ابلیمو و بذار خشک بشه  دست کاریشون نکن

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

منم جوش ریز میزنم صورتمم پر لکه ریز همیشه حسرت اونایی رو میخورم ک رو پوستشون ی لکه هم ندارن البته جوشم خیلی کمه و بخاطر بارداری تازه دوسه تا زدم ولی لک دارم

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
عکس بفرست تا بگم

نمیتونم لطفا همینجوری بگو بهم

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
2738
عزیزم دارچین و عسل من از دیشب شروع کردم باور میکنی قرمزی جوشامو کم کرده 

چجوری میزنی

یخ بذار رو پوستت 

هر روز 

بذار تو نایلون یا دور حوله بپیچ بذار رو پوستت 

مقلا دو ثانیه بذار بعد بردار بازم دو ثانیه بذار بعد بردار 

گلاب اسپری کن شبا 

ابرسان بزن هر روز 

هر ماه ایکراب بزن 

به صورتت وازلین بزن 

سفیده تخم مرغ هفته ای بزن 

و کلی کار دیگه 

من همشو انجام میدم

من هنوزم همون دختر کوچولو ۱۴ ساله ام💙هنوز هم همون قدر زودرنجم💙همون قدر احساساتی ام💙من بزرگتر نشده ام💙دنیا برای من به همون اندازه کوچیکه💙ادم ها برام همون معنی مهربانی و از خودگذشتگی رو میدن💙من همونم💙همون دختر بازیگوش ۵ سال پیش💙همون دختری که ساعت ها با موجود خیالی کنارش حرف میزد💙همونی که میتونست💙ساعت ها با کسی درد دل کنه که وجود نداره💙من همونم💙هیچ تغییری نکردم💙اما یه چیزی برام جالبه💙و اون مادر شدنه💙من میترسم💙من نمیتونم حامی یه موجود دیگه باشم💙در حالیکه خودم هنوز بچه ام💙نیاز به حمایت دارم💙گاهی وقت ها با خودم فکر میکنم💙کی انقدر بزرگ شدم💙که به مادر شدم فکر میکنم💙🌹
آب پیاز قرمز بزن منم مث تو لک دارم میگن دوماه بزنی میره من الان ی هفته اس استفاده میکنم ب نظرم کمرنگ ...

اب پیاز به همه پوستا نمیخوره وبعضی وقتا باعث سوختن وتشدید لک های صورت میشه

خب باید ببینیم چ مشکلی داره ولی خب ی راه حل کلی هست اونم بخوره بابوتس عالیه 

اره اینم عالیه من خیلی تعریفش و شنیدم 

فقط چجوری انجام بدم؟

من هنوزم همون دختر کوچولو ۱۴ ساله ام💙هنوز هم همون قدر زودرنجم💙همون قدر احساساتی ام💙من بزرگتر نشده ام💙دنیا برای من به همون اندازه کوچیکه💙ادم ها برام همون معنی مهربانی و از خودگذشتگی رو میدن💙من همونم💙همون دختر بازیگوش ۵ سال پیش💙همون دختری که ساعت ها با موجود خیالی کنارش حرف میزد💙همونی که میتونست💙ساعت ها با کسی درد دل کنه که وجود نداره💙من همونم💙هیچ تغییری نکردم💙اما یه چیزی برام جالبه💙و اون مادر شدنه💙من میترسم💙من نمیتونم حامی یه موجود دیگه باشم💙در حالیکه خودم هنوز بچه ام💙نیاز به حمایت دارم💙گاهی وقت ها با خودم فکر میکنم💙کی انقدر بزرگ شدم💙که به مادر شدم فکر میکنم💙🌹
2706