2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هالیت بدبخت میشه.ییلدیز پولداااااار.شاییکا هم‌میافته زندان

عَییییی این شاهیکا کثافت فقط خوار و خفیف بشه، من کیف کنم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2720

هالیت سرمایشو نصفشو نادربالامیکشه نصفشم مصادره بانک میشه 

ییلدیزم پوره سیب زمبنی میفروشه باکمک فکر کنم نادر پولدار میشه 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
عَییییی این شاهیکا کقافت فقط خوار و خفیف بشه، من کیف کنم

خشم میاد بدشانسه هرکاری میکنه ازشانس بدش یه اتفاق میفته به نفع ییلدیز میشه 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
هنوز تموم نشده عزیزم ...تا الان حالیت یه مدت بی پول شد و ت  این مدت ییلدیز هواش رو داشت الان دو ...

شما تو تُرک می‌بینید؟

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2714
خشم میاد بدشانسه هرکاری میکنه ازشانس بدش یه اتفاق میفته به نفع ییلدیز میشه 

از بس شروره نکبت 😖

نادر کیه؟

رقیب اصلی هالیت همونی که شاهیکا ازش دستور میگیره 

هنوز تموم نشده عزیزم ...تا الان حالیت یه مدت بی پول شد و ت  این مدت ییلدیز هواش رو داشت الان دو ...

میدونم تموم نشده گلم فقد کنجکاو شدم ببینم اخرش چرا اینجوری میشه😚

2706