2726
عنوان

اعصابم از دست نامزدم داغونه

490 بازدید | 24 پست

خانومای با تجربه لطفا منو راهنمایی کنین

نامزدم مرد خوبیه. پرتلاشه. خیلی به فکر آینده هست و پشتکار بالایی داره. ولی حس میکنم تلاشی واسه داشتن من نمیکنه. حتی تلاشی واسه خوشحال کردن منم نمیکنه. 

اوایل رابطه خیلی رفتارش گرم و عاشقانه بود. ولی الان فکر میکنه همین قدر که واسه آینده مون در تلاشه من باید بفهمم که دوستم داره. وقتی هم بهش اعتراض میکنم چهار تا قربونت برم فدات بشم تکراری میگه که خب واقعا راضی کننده نیست.

کلا حس میکنم خیلی آدم خشکی شده. همه فکر و ذکرش مسائل مربوط به کارش و مهاجرته. درسته مهاجرت خواسته من بود و الان داره براش تلاش میکنه ولی من دیگه حس نمیکنم منو میخواد یا عاشقانه واسه رسیدن به من مشتاقه. چند وقته هیچ حرفی از ازدواج و کارای مربوط بهش نمیزنه و من همش احساس میکنم بهش تحمیل شده بود که اومد خواستگاری...

حالم اصلا خوب نیست با خودش هم که حرف میزنم بدتر میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب نامزدی واسه همینه دگ ک آشنا بشین بیشتر.هر احساسی الان دارید،در آینده تشدید میشه.ولی چون داره واسه خواسته هاتون میجنگه،مرد خوبیه.باید بهش بگین فقط این واسه یک زن کافی نیست.توجه و ابراز علاقه هم لازم دارین.شاید بنده خدا فقط توجیه نیست و فکر میکنه همین کافیه

باشه عزیزم حتما ممنون

منم اشتباهای تو را انجام میدادم ولی تو این کتاب نوشته بود هیچ وقت از معشوقتون ابراز عشق نخواید چون بدتر میشن

وقتی انسان ها از خاک درست شدن این طبیعیه که کرم داشته باشن😎🤞🏻️
بابااون داره برای توتلاش میکنه دیگه..برعکس شوهرت مردعمل‌مث این مردای دیگه نیس که فقط حرف بزنه.ازحرف ...

ببین ما الان مثلا قرار بود تو عید مراسم نامزدی بگیریم. خب هم به خاطر کرونا و هم فوت اقوامش نشد. ولی دیگه اصلا اسمش هم نمیاره. نمیگه خب حالا نشد به نظرت کی بگیریم.

یه زمانی واسه اینکه قبول کنه باهاش دوست شم همه کاری میکرد. الان عین خیالشم نیست

خب نامزدی واسه همینه دگ ک آشنا بشین بیشتر.هر احساسی الان دارید،در آینده تشدید میشه.ولی چون داره واسه ...

البته ب قول دوستمون،مستقیما نگین.چون مردا لجبازیشون وحشتناکه اگه شروعش کنن

ببین ما الان مثلا قرار بود تو عید مراسم نامزدی بگیریم. خب هم به خاطر کرونا و هم فوت اقوامش نشد. ولی ...

خوب الان دیگه به دستت اورده دیگه عزیزم..شایدپول نداره ونمیتونه بهت بگه..بالاخره هرچی باشه مرده

خب نامزدی واسه همینه دگ ک آشنا بشین بیشتر.هر احساسی الان دارید،در آینده تشدید میشه.ولی چون داره واسه ...

عزیزم ما پنج سال دوست بودیم. این وضعیتش هم همیشه اینجوری نبود. تو دوران دوستی به معنای واقعی همه کاری برام میکرد. ولی الان نمیدونم چش شده

وقتى براى تو تلاش ميكنه كه تو رو به خواسته هات برسونه اين خودش عشقه ميدونى مردا با حرف زدن عشقشون و ...

اخه قبلا این طوری نبود. قبلا تو دوران دوستی از تک تک حرفا و کاراش میشد حس کرد چقدر منو میخواد. ولی الان...

2706