2737
2734

بعد از کلی دوری واسه تولدم کیک خریده بود موقع بریدن هی میگفت از اینجا ببر تاکید میکرد وقتی برش دادم چاقو به یه چیز فلزی خورد وقتی درآوردم یه انگشتر بود😍خیلی هیجان انگیز بود الان فقط انگشتره یه خش داره😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوایل نامزدیمون بود عشقم داش میومد سمت من ک یهو پاش گیر کردن داش میفتاد ک خودشو کنترل کرد منم اونور ریسه میرفتم😂😂😐

بش گفتم تاحالا ناراحتت کردم؟🤔 گف: آره😐 گفتم: کی🤔🙁 گف وقتایی ک ناراحت بودی😁😍
2731
بعد از کلی دوری واسه تولدم کیک خریده بود موقع بریدن هی میگفت از اینجا ببر تاکید میکرد وقتی برش دادم ...

چ سوپرایزی😍

2738

ی سری خونه پدرشوهرم بودیم ساعت ۱۲ بود و منو عشقم همچنان خواب بودیم پدرشوهرم صدا زد گف عروس گلم بیاید صبونه بخورید منم گفتم من دلم میخواد بیام اما حامد نمیزاره😑😂

منو شوهرم اوایل ازدواج باهم پیاده رفتیم بیرون کلی تو بازار گشتیم بعد که اومدیم خونه دم در شوهرم متوج ...

😂😂😂 وای خدا روده بر شدم. یعنی تو مسیر پاهای همونگاه نکردید

حالا چرا خندیدی. من ک دلم نمیاد همچین وقتایی بخندم

کلا نمیدونم چرا کسی زمین میخوره یا هر چی مخصوصا اگ دوستام باشن خندم میگیره😑

😂😂😂 وای خدا روده بر شدم. یعنی تو مسیر پاهای همونگاه نکردید

نه دیگه همش صورت همو نگاه میکردیم خخخ.تازه تو مسیر یکی از هکاراش مارو دید و کلی احوالپرسی بعد همش شوهرم میگف خدا کنه کفشامو ندیده باشه

من وقتی میرم خونه پدرشوهرم ، بعضی وقتا که میخوام بخوابم تو اتاق، شوهرم روش نمیشه پیش باباش بیاد داخل اتاق. مثلا اگه کاریم داشته باشه دراتاقو باز میکنه بلند صدام میزنه که همه خونوادش بفهمن داخل اتاق نیومده😐

2706