2726
عنوان

بیگاری کشیدن

446 بازدید | 22 پست

خانوما من یکم کیک بلدم درست کنم .(کیک تولد ) حالا اونقدم خوب نیستا ولی از اون به بعد خانواده همسرم هر مناسبتی دارن بهم میگن کیک درست کن واقعا موندم چطور بپیچونمشون حالا مادرشوهرم خودشم بلده کیک شکلاتی و اینا درست کنه ولی نمیخواد به خودش زحمت بده. . الان من خونه نیستم خونه مادرمم کلا . همسرم رفته سرکار بهم زنگ زده میگه مادرم گفته کیک واسه روز جانباز نمیدونم یا پاسدار یا چی چی درست کن چی لازم داری تا بیارم . خوب من واقعا حسشو ندارم . من واسه تولد خواهرم که چقد برام عزیزه کیک درست نکردم رفتیم خریدیم چون نه وقتشو داشتم نه حسشو. من ادمیم حس چیزی بیاد میرم سمت یکاری نکه به اجبار . یا مثلا همین تولد همسرمم حس کیک نبود ولی براش شام چند نمونه و خوشمزه درست کردم . خانواده خودش کیک خریدن براش تولد گرفتن برا من اصلا یه تیکه هم ندادن . اونوقت من واسه هرکدوم از داداشاش گفتن کیک درست کردم . ادمایی هستنم همه چیو به مسخره میگیرن با یه حالتی میگن ادم بهش برمیخوره.پارسال واسه روز جانباز درست کردم یه سرباز روی کیک کشیدم لباسش رو سبز رنگ کردم . میگن این چرا اینجوریه بابای ما که لباسش سبز نبوده و میخندیدن 😑.گفتم والا من که نمیدونم.حالا  من چیکار کنم اینهمه روم حساب نکنن . دلم نمیخواد بشه وظیفم هرکاری🤨 به راهکار خوب بدین که برنخوره بهشون ولی از سرشونم بیوفته این اخلاقشون . همین چند وقت پیشم باز براشون درست کردم . اون موقع هم شوهرم زنگ زد گفتم من حسشو ندارم ناراحت شد گفت اوکی خدافظ😐 والا من مامانمم که بزرگم کرده بهم اینهمه کار نمیده که اینا میدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانواده شوهر کلا بیشتر کار میکشن از آدم تا خانواده خود ادم

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
2728

بگو امروز نمیتونم همین چرا انقدر سخت میکنید روزگار واسه خودتون چرا خودتون پیر این حرفا میکنید دیگران باید بفهمن یه زمانی شما نمیتونی کاری انجام بدی مطمئن باش این خیلی بهتره تا هنرت خراب کنی بهت نگن دیگه 

چی ریختی توش

من ماکارونی درست میکردم هی میگفتن تو خوب درست میکنی پاشو بپز!!! بعدم میخوردن و میگفتن نه فلانی بهتر میپخت!!! منم تو سس ماکارونیم سرکه ریختم اصلا نمیشد یه قاشقش هم بخوری😄 پیازشم سرخ نکردم زیاد قشنگ خام بود. 

بعد از اون دیگه کسی بهم نگفت چیزی بپز

2706