2726
عنوان

خدایا غلط کردم 😂😅

204 بازدید | 14 پست

دیشب بچم که 4 سالشه سرشو گذاشته بود روی زمین؛پاشو گذاشته بود رو هوا(داشت حرکت ورزشی )میزد،باباشم هی دست جیغ هورا که قربون دست وپای بلوریت بشم 😆

من گفتم الان مثلا خیلی کارشاخی کرده اینقدر ذوق میکنی؟گفت اگه تو تونستی اسممو میزارم شبدر،گفتم بیخیال بابا.

گیرداد که انجام بده انجام بده ،چشمتون روز بدنبینه،من با 168 سانت قد سربرزمین پا در هوا،چون نمیتونستم تعادل حفظ کنم به دیوارم تکیه داده بودم؛نزدیک بود از کمر تا بخورم 😂جیغ میزدم که تورو خدامنو به حالت قبلم برگردون من الان میشکنم😑

ازاون موقع تا الان کمرم رگ به رگ شده حالت نیمه رکوع راه میرم 😣

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

عکست باحاله 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
فقط عکست😂😂😂

میخواستم قشنگ ماجرارو درک کنین😆

الان شبدر کجاس

سرکاره 😆

بايد خيلي تمرين كني تا بتوني اين كارو كني 

فکرکنم تاآخرعمرم نتونم چون خیلی به سر فشارمیاد

2706