2733
2739

باردارم همش تنش و دعوا داریم میگه بریم خونه این خونه اون بریم گردش با خونوادم اونا ک ندارن و فلان و بهمان نمیذاره بشبنم تو خونه عصبیم کرده چه طوری جلوشو بگیرم چیکار کنم راهکار بهم بدبن ب زور میبرم

خدایا شکرت

عزیزم چندروزه خانم های باردار میان بیمارستان تستشون مثبت میشه..چون سیستم ایمنی خانم باردار خیلی پائینه..نمیگم که بترسیا..ببر به شوهرت نشون بده..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خب میگه شهر ما فلانه بهمانه کمتره خونواده منم نداذن من میترسم برم نمیفهمه چیکار کنم به زور میبذم&nbs ...

بهش بگو تو دقیقا از کجا میدونی اونا ندارن،مگه تست سرخود داری؟

شاید ناقلن نشون ندن، بلایی سر منو بچم بیاد چی، مقاومت کن بگو بخاطر بچم نمیام 

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
ب زور میبرم میگه بریم دور بزنیم بعد تو پارک پیش خونوددش سر در میارم خسته شدم اینقد دعوا کردم نا ندار ...

وای اینقدر حرص میخورم از دست بعضی مردای بیفکر. والا من دوماهه اومدم خونه خواهرم کرونا اومد موندگار شدم اونهفته باید برم آنومالی جرات نمیکنم برگردم شهر خودم خبر از بچه تو شکمم ندارم میترسم برم یه جا صدای قلبشو حداقل بشنوم. اینارو به شوهرت نشون بده بفهمه قضیه واسه همه جدیه الا ایشون😠😡

تو منه بی اعتقاد منه بی باور رو با یه معجزه مومن کردی. مومن به وجودت مومن به اینکه هستی خوبم هستی وجود داری اونم به زیباترین شکل. آخ پسر کوچولوم پسرقشنگم خیلی عاشقتم🥰😍
2706