2410
2553
عنوان

درد در بارداری

69 بازدید | 5 پست

خوشگلا بینتون کسی بوده که هفته۶بارداریش درد سمت چپ داشته باشه به کمرش بزنه و لگن و پاش کرخت بشه یه درد ضربانی هم داره....هم درد داره هم بی حسه تونستم منظورمو برسونم؟؟نشونه ی بدیه یا علتش چیه؟؟

عشق مامان دوماه با من بودی و بهت عادت کرده بودم و چقدر ذوق اومدنتو داشتم ولی زود رفتی عشق مامان این دو ماه قد یه دنیا وابستت شدم و الان باید بدون تو نفس بکشم....یعنی میشه منم مادر بشم میشه برام دعا کنین😭😭😭😭😔😔😔😔

خخخخ من که نفهمیدم ولی خودم درد زیر شکم داشتم. تا دوماهگی تقریبا هی یواش یواش کمتر شد. یکدفعه زیر دلم می گرفت چند ثانیه دردش زیاد بود بعد ول میکرد دکترم گفت عادیه. خودمم مشکلی پیش نیومد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من توام یا تو منی😭😭

من داره پهلوم میترکه 😭

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
2456
من توام یا تو منی😭😭 من داره پهلوم میترکه 😭

آره بده😭😭😭

عشق مامان دوماه با من بودی و بهت عادت کرده بودم و چقدر ذوق اومدنتو داشتم ولی زود رفتی عشق مامان این دو ماه قد یه دنیا وابستت شدم و الان باید بدون تو نفس بکشم....یعنی میشه منم مادر بشم میشه برام دعا کنین😭😭😭😭😔😔😔😔