2733
2734
عنوان

خیانت شوهرم دخترمو گذاشتم و اومدم 😔

2906 بازدید | 134 پست

صبح بیدار شدم چمدونمو بستم شوهرمم میخواست جلومو بگیره اما اومدم دخترم انقد گریه کرد که نرم گفتم بمون با بابات میگفت میترسم منو میزنن نرو الان نشستم تو پارک عکسا رو نگاه میگنم و گریه میکنم 😔😔😔😔( تاپیک قبلیم بخونین)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دخترتو میگرفتی حداقل

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2738

وای نهههه ..عزیزم بخاطر دخترت باید برید مشاوره یه راه حلی پیدا کنین..گناه داره..شما هر دو مسئولین در مقابل اون بچه😭😭😭😭😭

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

برو بچتم وردار بیار خب 

دلشکسته ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندارد      

بچه رو هم میبردی

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
2706