2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توی شیردهی نمیشه عزیزم 

خیلی رژیم گرفت 

فقط حواست به خوردن شیرینیجات و قندهای ساده باشه 

خییییلی تاثیر داره

من 8 کیلو کم کردم بچه م 7 ماهشه 

ولی خب از موقعی که غذامو کردم 

این طفلی هم لاغر شد☹

پشیمونم 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2728
توی شیردهی نمیشه عزیزم  خیلی رژیم گرفت  فقط حواست به خوردن شیرینیجات و قندهای ساده باشه& ...

اخه واقعا اندامم زننده شده خودم بدم میاد افسرده شدم این کرونااالعنتیم امد همون پیاده رویم ندارم دیگه

اخه واقعا اندامم زننده شده خودم بدم میاد افسرده شدم این کرونااالعنتیم امد همون پیاده رویم ندارم دیگه

درست میشه انشااله 

منم می خواستم برم باسگاه 

کرونا همه چیو بهم ریخت

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
درست میشه انشااله  منم می خواستم برم باسگاه  کرونا همه چیو بهم ریخت

من خیلی میترسم بنظرتون کی تموم میشه این لعنتی شبا خواب ندارم ک اگه بیاد سراغم خدااااین چی بود دیگه افتاد ب جونمون

من خیلی میترسم بنظرتون کی تموم میشه این لعنتی شبا خواب ندارم ک اگه بیاد سراغم خدااااین چی بود دیگه ا ...

توکل به خدا عزیزم 

هیچ کس نمی دونه کی تموم میشه این روزا

عزیزم کالری شماری کن. بچت مگه غذا و مولتی ویتامین و اهن نمیخوره؟؟ 

چرا اخه خودم ضعف میکنم پسرم همش دلش میخواد مک بزنه رفلاکس داره شیر میخوره برمیگردونه کلافم کرده

چرا اخه خودم ضعف میکنم پسرم همش دلش میخواد مک بزنه رفلاکس داره شیر میخوره برمیگردونه کلافم کرده

خب ضعف میکنی میوه و سبزیجات بخور. قند های طبیعی بخور. نمیشه با گفتن ضعف میکنم خودتو توجیح کنی و چاق بمونی. 95 زیادها عزیزم قدت چنده؟؟ بهتره یه خودت بیای و روند غذا خوردنتو تغییر بدی وگرنه میشی 100 کیلو

2706