2733
2734
عنوان

قبل از بارداری....

64 بازدید | 15 پست

خانوما من واسه بارداری  اول ام وزنم ۵۴ بود و تا ۱۲ کیلو اضافه کردم و پسرم ۲۹۵۰ بود وزنش اون ام به زور، حالا میخوام  واسه دومی اقدام کنم چند ماه دیگه وزنم۵۲ هستش چیکار کنم  وزن ام بیشتر بشه؟ قد ام ۱۶۲ هستش

نفسم بچه هامن خدایا عاقبت بخیرشون کن

وزن گیری بیشتر ژنتیکیه ولی شنیدم طب سنتی میرن

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بچه اولتونه؟ وزن زیر ۵۴ خوب نیس

اره اولیمه 

خب اخه من کلا وزن اضافه نمیکنم هرچیم بخورم اصصصلا وزنم نمیره بالا 

حوض بی ماهی با ماهی بی حوض فرق میکنه .........................یدونه صلوات برای رفع حاجتم یادتون نره
اره اولیمه  خب اخه من کلا وزن اضافه نمیکنم هرچیم بخورم اصصصلا وزنم نمیره بالا

دقیقا مثل من، دکتر رفتین مکمل مصرف کردین؟

2738
دقیقا مثل من، دکتر رفتین مکمل مصرف کردین؟

تو این کرونا ک دکتر نداریم تو شهرمون ولی رفتم داروخانه بهم مکمل و فولیک اسید داد دارم میخورم

حوض بی ماهی با ماهی بی حوض فرق میکنه .........................یدونه صلوات برای رفع حاجتم یادتون نره
تو این کرونا ک دکتر نداریم تو شهرمون ولی رفتم داروخانه بهم مکمل و فولیک اسید داد دارم میخورم

۳ ماه فولیک اسید و ویتامین دی بخور

خیلی کمه به خودت برس

قبلشم هرچی میخوردم اصلا چاق نمی شدم الانم که اصلا میلی ندارم . شما چند هفته رفتی سونوی قلب ؟ من ۶ هفته رفتم فقط ساک بود . دکتر کلی بهم استرس داد . اومدم خونه تکونی کردم و کار سنگین انجام دادم بعدش لکه بینی داشتم . چون دکتر خودم نبود رفتم بیمارستان دکتر تلفنی شیاف سیکولوژست تجویز کرد که سریع قطع شد لکه بینی . به نظرت نی نی قلبش تشکیل میشه ؟ خیلی نگرانم . ۱۶ فروردین سونو نوشته واسم . الان هفت هفته و چهار روزم . 

2706