2737
2734
عنوان

موهای دختر دوسالم+عکس

741 بازدید | 22 پست

خانما دخترم دو سالشه موهاش رشدش زیاد الان عکسشو میزارم بنظرتون کوتاه کنم یا اینجور بمونه بلند شه از جلو سه چهار بار کوتاه کردم هنوز ب پشت نمیرسه جلو ابشاری میبدم بنظرتون پسرونش کنم

ن حیفه

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

دختره چرا پسرونه اش کنید ؟

خیلی ام خوبه

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

ای جانم 

نه کوتاه نکن به نظرم 

من اگر دختر داسته باشم موهاشو قشنگ بلند میکنم  

خودم یه دونه عکس دخترونه خوشگل از بچگی ندارم ، تو همه عکسا موهام پسرونه کوتاهه 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما / غافل از اینکه خدا هست دراندیشه ما 

عزیزم هزارماشاالله بهش

اگه میخای بزرگ که شد موهاش جوندار بمونه کوتاه کن

من خودم بچگی موهام همیشه خیلی کوتاه بود الان خیلی پرپشته ولی خواهرم بچگی بلند بود الان اصلا نمیتونه بلند نگه داره چون میریزه

2706