2733
2734

باراول بمدت یک هفته ازپوشک گرفتمش روی فرش پی پی کرد فرشو شستم بیخیال ازپوشک گرفتنش شدم

الان دوباره 2هفته ست که شروع کردم ازپوشک بگیرمش گفتم کرونا هس بیرون نمیریم زودتر و راحت‌تر میتونم بگیرمش اما لجبازی میکنه میدونم دستشویی داره میخنده نمیاد جلوی چشم توی شلوارش جیش و.. میکنه😣😡

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 

ما الان درحالشیم

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

شورت آموزشی بخر 

بهش بگو اگه توی دستشویی جیش کنی بهت شکلات میدم

هروقت رفت دستشویی کرد بهش جایزه بده هر وقتم توی شلورش جیش کرد فقط اخم کن اصلا دعواش نکن وگرنه بدتر لج میکنه

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسرم ۳ سالش که تموم شد ازپوشک گرفتمش..یکروزه همکاری کرد جیش رو..ولی پی پی چندماه طول کشید

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

منکه شورت آموزشی پاش میکردم توالت براش گرفتم فقط تو توالت خودش دستشویی میکرد بعدم کم کم یاد گرفت البته یکی دوبار تو خونه جیش کرد 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗

دخترم ۲ سال و نیمشه دقیقا.تقریبا سه روزه شروع کردیم بصورت جدی،قبلشم تلاش داشتیم ولی بخاطر وسواس بیش از حد من که تو دستشویی دست به چیزی نزنه همش دعوامون میشدو همکاری نمیکرد.ایندفه گفتم یکم بیخیال باشم،میریم باهم انجام میدیم میایم😅اگه انجام بده جایزش شکلاته،شورتو لگ پاش میکنم،جیش و پی پی کنه توش نمیریزه بیرون

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
2738

ای جونم میخنده ؟ 

من دخترم طفلک خودم در عین ناباوری سر یک  هفته از پوشک گرفتنشو شروع کردم . دخترم وقتی دستشویی شماره یک داشت میگفت بهم جیش 

اما رستشویی شماره دوشو کارشو میکرد و بعد میگ پییییف 

خلاصه ما برنامه داشتیم با این خیلی بهش گفتم پی پی داری بهم بگو من فقط شبا پوشکش میکردم 

حالا شاید بچه من یکم اروم تر از بقیه بود 

بعد دو سه باری دیگ شب پوشکش نکردم دیدم دستشویی نکرد و از فرداش بهم گفت پی پی داره 

دستشویی رو امروز تزئین کردم براش😂امیدوارم جواب بده

بده خوش  بزنه😁

شورت آموزشی بخر  بهش بگو اگه توی دستشویی جیش کنی بهت شکلات میدم هروقت رفت دستشویی کرد بهش جای ...

جایزه ازشکلات بگیر تا اسباب بازی  ولباس بهش دادم لج میکنه بامن.... خیلی هم مهربونی میکنم باهاش

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
دستشویی رو امروز تزئین کردم براش😂امیدوارم جواب بده

خیلی جواب میده اگه دستشویی مار و میدید کلا برچسب بود فقط به عشق برچسب زدن میرفت دستشویی پی پی میکرد 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗

دختر من دو سال و دو ماهشه،چند ماهه جیش و‌پی پی نمیکنه و میگه همیشه،مشکل من خواب شبشه،چون زیاد آب میخوره نمی‌دونم چطور شب دیگه پوشکش نکنم

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
جایزه ازشکلات بگیر تا اسباب بازی  ولباس بهش دادم لج میکنه بامن.... خیلی هم مهربونی میکنم باهاش

دعوا کردی؟اصلاااااا دعوا نکن،هربارم که جیش یا پی پیش دراومد فقط با آرامشتوضیح بده که ببین شلوار خوشگلت کثیف شد،دفه بعد داشتی قبل اینکه بیاد بگو که شلوار قشنگ کثیف نشه

2706