2737
2739
عنوان

جوش سر سفید نوزادان

14766 بازدید | 15 پست

دخترم 27روزشه چن روزیه رو صورتش جوش های ریز سر سفید در میاد و فقطم رو صورت و یکم رو پوست سرشه. ساعتای مشخصی داره صبحا در میاد تا عصر میره دوباره از شب تا نصف شب در میاد چیکار کنم هرکیم میبینه میگه نمیشوری صورتشو چرا😓

تعداد رای : 0
نظرسنجی
پوست
0
0%
جوش سر سفید
0
0%

بابا اصلا نگران نباش پسر منم اینجوریه چهل روزش تموم شد دیگه در نمیان خودبخود خوب میشن..

هرکس میخواد حضرت محمد ص  اون دنیا شفیعش بشع روزی ده تا صلوات بفرسته..🥰🥰😍😍چقد آسون فقط ده تااااا😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اونا چربی پوستشه خودش خوب میشه اگه خیلی نگرانی برو دکتر پماد میده، اصلا بوسش نکنید مخصوصا اقایون

والا بچه اولمه خودمم دست تنهام مامانم راهش دوره بخاطر کرونا هم همه جا تعطیله هیچ جام نمیتونم ببرمش خیلی مشکلات داره و منو همسرم ناشی نمیدونم چیکار کنم دوروز نفخ داشت اونو رفعش کردیم حالا یبوست شده بچم نمیدونم چکار کنم دلم براش میسوزه 😢

والا بچه اولمه خودمم دست تنهام مامانم راهش دوره بخاطر کرونا هم همه جا تعطیله هیچ جام نمیتونم ببرمش خ ...

بچه یک ماهه که یبس نمیشه اون مال دل دردی که داره، اگه تا 6 روزم مدفوع نداشت اشکال نداره غذای نفخ دار نخور حواست باشه موقع شیر خوردن هوا نره تو دهنش، وقتی شیر دادی 10 دقیقه پشتش وبزن اروغشو بگیر، یکم آب نبات بده بهش، برای صورتش ویتامین آبزن

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش
واقعا؟ هوف خداروشکر پس ممنون عزیزم 

آره من خودم مثل شما مامانم نبود پیشم   هیچی بلد نبودم گریه میکردم اینارو دکترم بهم گفت  خیلی تاثیر گذاشت خودت گاهی یکم عرق نعنا بخور

2738
آره من خودم مثل شما مامانم نبود پیشم   هیچی بلد نبودم گریه میکردم اینارو دکترم بهم گفت&nbs ...

فقط نبات ووقتی دل درد داره بده ها نه هرروز

آره من خودم مثل شما مامانم نبود پیشم   هیچی بلد نبودم گریه میکردم اینارو دکترم بهم گفت&nbs ...

ممنون عزیزم واقعا کمک کردی و اینکه گفتی زیر ی ماه یبوس نمیشه پس چرا مدفوعش سفت شده موقع دفع خیلی اذیت میشه البته فک کنم روده هاش تنبل شدن گرایپ میکسچر میدادم ک فهمیدم عوارض داره دیگه نمیدم

والا بچه اولمه خودمم دست تنهام مامانم راهش دوره بخاطر کرونا هم همه جا تعطیله هیچ جام نمیتونم ببرمش خ ...

پوستش که طبیعیه فقط نه بچه روببوسیدونه دست به صورتش بکشیدونازش کنیدچون مثل گل لطیفه. شماغذاهای نفخ دارنخورتابچه هم نفخ نکنه. شکمش هم تا6الی 7روزکارنکنه مشکلی نیست. امااگه دفع نداشت واذیت شدتنقیه کنید.

پوستش که طبیعیه فقط نه بچه روببوسیدونه دست به صورتش بکشیدونازش کنیدچون مثل گل لطیفه. شماغذاهای نفخ د ...

اخه مشکل اینجاست جیش هم نمیکنه الان 8ساعته پوشکش باز کردم هیچی نمیاد ن مدفوع ن اردار 😔😔

اخه مشکل اینجاست جیش هم نمیکنه الان 8ساعته پوشکش باز کردم هیچی نمیاد ن مدفوع ن اردار 😔😔

ببرش دکتر حتما،توی بیمارستان دکتر هست حداقل دکتر عمومی..ادرارش اومد؟؟

هرکس میخواد حضرت محمد ص  اون دنیا شفیعش بشع روزی ده تا صلوات بفرسته..🥰🥰😍😍چقد آسون فقط ده تااااا😍😍
منم میخواستم همینوسوال کنم. ادرارکردیانه؟ 

توی اون یکی تاپیک گفته ادرار و مدفوع کرده..

2706