2726

گوشی هووایی چطوریه خوبه لطفا بگین چه مدل گوشی هووایی شیائومی خریدین قیمتش چنده اینکه راضی هستین پول ندارم گوشی دیگه بخرم گوشی خودم سوخته باتبلت پسرم اومدم نی نی سایت...

خدایا مادرم وبرامون حفظش کن الهی آمین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حالا شیائومی رو نمیدونم تاحالا ندیدم ولی دوستم‌هواوی گرفت و پشیمون شد. سامسونگ بهتره

آخه زنداداش من هووایی داره چند ساله داره استفاده میکنه آخ نگفته خودم سامسونگ خیلی خریدم ازهیچ کدوم راضی نبودم سری آحرa7خریدم اولش خیلی خوب بود ولی بعد از به روز رسانی کردم نتش خیلی کندشده بود آخرش بچمگذاشت روبخاری کلکش کند😂

من هواوی پی سی لایت دارم عالیه

مامان منم همین گوشیو داره😀

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚
مهرماه خریدم ۳ تمن الان کمتر شده قیمتش چن روز پیش قیمتش کردم گف ۲ تمن فک کنم شایدم کمتر  مال شر ...

عزیزم باطریش خوبه دوربینش چی نتش پرسرعته؟

من شائومی 

نوت ۸‌پرو 

۴ ماه پیش خریدم ۳۵۰۰ 

تاحالا که راضی بودم

رامش بالاس هنگ شدن اینا نداره 

دوربینش ک عالیه 

نسبت به قیمتش خیلی گوشی فوق العادیه 

صفحشم بزرگه خوبه 

کلا گوشی خوبیه من ک راضیم 

درضمن این گوشیو یه موبایل فروش آشنا معرفی کرد بهم 

من خودم میخواستم سامسونگ a50بگیرم ک گفت اصلا نگیر

من شائومی  نوت ۸‌پرو  ۴ ماه پیش خریدم ۳۵۰۰  تاحالا که راضی بودم رامش بالاس هنگ شد ...

ممنون عزیزم...قیافش چطوریه باطریش چطوره؟

2706