2733
2734
عنوان

مادر شوهر پر رو

185 بازدید | 7 پست

مادر شوهرم نیش و کنایه رو قبلا خیلی میزد یعنی دیگران و فامیلش هزارتا ایراد داشته باشن هیچ نیست اونوقت من هزار تا محبت کنم با کوچکترین کاری که اونم اصلا منظوری نبوده و به چشم هم نمیاد ناراحت میشه و قیافه میگیره این در صورتی که خودش چند بار از عمد خیلی بهم نیش وکنایی زده اونوقت از این ناراحتم چرا من باهش خوب رفتار میکردم و نمیگفتم مادر جان من کاری نکردم که شما ناراحت شدید و شما هم قبلا با حرف اتون منو ناراحت کردین همیشه از اینکه اینطوری جوابش رو ندادم اعصابم خورد میشه به نظرتون چه جوری باهش رفتار کنم؟

زبون اینجور ادمارو مار بخوره  

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینم از معایب قرنطینست میشینیم کل گذشته وزندگیمونو زیر و رو می کنیم بی خیال بگو در راه رضای خدا به یه بزرگتر محبت می کنم.شما هم مثل ایشون برخورد کنی که دیگه چه فایده همیشه احترامشو نگه دار حرفی ام زد به دل نگیر مگه مهمه چه حرف یا نظری داره اینجوری پیش شوهرتم محبوب تری که احترام بزرگترشو نگه می داری

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
اینم از معایب قرنطینست میشینیم کل گذشته وزندگیمونو زیر و رو می کنیم بی خیال بگو در راه رضای خدا به ی ...

حیف که یه دونه لایک میخوره ولی شما عزیز دل صد تا لایک داری از نظر من .کاملا با شما موافقم . روش زندگی من دقیقا همینه

حیف که یه دونه لایک میخوره ولی شما عزیز دل صد تا لایک داری از نظر من .کاملا با شما موافقم . روش زندگ ...

ممنونم لطف داری،درستش هم همینه که دو روز زندگی رو به کام خودمون تلخ نکنیم یه جا خوندم هروقت تونستی در برابر هر حرفی واکنش نشون ندی یعنی خیلی بزرگ شدی پس باید بی خیال بعضی ادمها و حرفها شد

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤

مادرشوهر من خیلی دخالت میکرد و ارباب زندگی ام شده بود و شوهرمم به حرفش 

یه فال گرفتم گفتن زبون بند گرفتن براش که به حرفش باشه که است بزنم داشتن اونو باطل کردم و حفاظ گرفتم برا زندگیم .الان شکر خدا گوش شیطون کرد هم مادرشوهرم پاش بریده شده از زندگیم و دخالت نمیکنه هم شوهرم 75 درصد به حرفم شده و اختیار زندگی و پولشو داره 

2738