2733
2734
عنوان

کار خونه

113 بازدید | 16 پست

سلام . من اصلا حوصله کار خونه ندارم. چکار کنم؟ یروز ظرف میشورم جارو میزنم فرداش فقط اشپزی .کلا دوس دارم همش مبایل دستم باشه. یه یچه یه سالو نیمه هم دارم ک مدااام بهم میریزه خوه رو .کشوها قابلمه ها. موقع غذا خوردن یهو سفره رو میکشه و ....😣 خستم بیحوصلم همش. 

گوشیت بغلی شده،،،،، بیتربیت😂🤣

خخخ نه جدی . نمیدونم شهر غریبیم کسی نمیاد خونم ب نظرت از اینه ؟ چون نمیترسم کسی بیاد خونم مثلا ابروم بره . البته  چرک نیستما ولی شلختس خونم  همیشه ظرف هست  ولی جایی چرک نیس یا چربیو اینا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

1  ساعت در روز وقت بزاری همیشه تمیز خونت ..منم بچم 1.5 سالشه ولی خونم مثل شما بهمریخته نیست

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
1  ساعت در روز وقت بزاری همیشه تمیز خونت ..منم بچم 1.5 سالشه ولی خونم مثل شما بهمریخته نیست

دو ساعتم وقت میزارم ولی بچم خیلی بهم میریزه هرچقدم میگم نمیفهمه یا گوش نمیده کلا . بچه شما هم کشو خالی میکنه و اینا؟

وقتی میخوای ناهارتو درست کنی شام هم درکنارش اماده کن اینجوری وقتت بیشتره میشه، هر چند دقیقه یه بار ک میخوای بلند بشی بری سمت گوشی یا هرچیز دیگه اون چیزای ک نامرتب هست و بزار سرجاش

2738
 دو ساعتم وقت میزارم ولی بچم خیلی بهم میریزه هرچقدم میگم نمیفهمه یا گوش نمیده کلا . بچه شما هم ...

من دوتا پسر دارم، من در تمام کشوهای ک استفاده نمیکردم چسب زده بودم

اگر کشوهات دستگیره داره دوتا دوتا با کش ببند این طوری خونت بهم ریخته نمیشه وسایل اضافی روهم بردار از تو خونه 

والا من ک تقریبا تا دو سه سالگی پسرام بیشتر چیزای ک دکوری بودن رو بر داشتم اینجوری دم دستشون چیزی برای خرابی نبوذ

چسبو باز میکنه . چسب پنج سانت

یجور گیره هست مخصوص کابینت از پلاستیک فزوشیا بپرس اصلا بچه زورش نمیرسه باز کنه اونو بزن

میشه لطفا یه صلوات برام بفرستین مشکلااااااتم حل بشه؟😘
2706