2726

فوت

اخریش بابابزرگم بود.که ۶ ماه پیش فوت کرد

دلم خییییلی تنگشه.خیلی.😭کاش بود 😭

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

زندن 

بابازرگام ۷۷و۸۰

مامان بزرگام ۷۷و۷۰

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه مادربزرگ دارم بقیه فوت کردن توی سن های ۶۰ تا ۷۵ سال.کاش هنوز بچه بودیم با قصه هاشون شبا میخوابیدیم یاد اون روزا بخیر

کاش یه روز بفهمم...من نتونستم یا واقعا نمیشد🔒

بابابزرگم یکیش 105 سالگی و یکیش 30 سالگی فوت شده. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

خير 

خداوند هر ۴نفرشون رو رحمت کنه

پدر بزرگ و مادربزرگ مادریم تو موشک بارون  زمان جنگ توی یه شب شهید شدن هر دو دهه ۴۰زندگیشون بودن  

پدر بزرگ و مادر بزرگ پدریم هم الان ۱۵-۱۶ساله که فوت کردن حدود ۶۰-۶۵سن داشتند 

خداوند همه رفتگان رو رحمت کنه🙏

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 

یکی از پدربزرگام چهار سالم بود فوت کرد

یکی دیگشون پارسال فوت شد

یکی از مادربزگامم چهارسال پیش😧

سناشونو نمیدونم ولی همشون بالای 70 بودن

فقط یکی از مادربزرگام زندس برای سلامتیش یه صلوات میفرستین لطفا❤

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
چقدر سخته خدا رحمتشون کنه ،برای چی فوت شدن؟

ممنون مادرم جوون بود سکته کرد و فوت کرد بابامم بعد مامانم نتونست تحمل کنه به ۸ ماه نکشید فوت شد پارسال

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
خدا بیام رزتش حتما خیلی خوب بوده که اینقدر دل تنگی هست چند سالگی فوت شد؟

اره خیلی خوب.بیش از حد خوب😭کاش اینقدر خوب نبود

۸۵

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

پدر بزرگ و مادربزرگ مادری من تو 51 و 45 سالگی فوت شدن 

بابای بابام رو نمیدونم دقیق چند سالش شده ولی مامانش 80 و اندی بود که دلم براش وحشتناک پر میکشه اخه با ما زندگی میکرد ده ساله که ندارمش ولی همین که یادش میافتم دلم پر از غم میشه و چشام پر از اشک کاش بود کاش می تونستم بغلش کنم دستش رو ببوسم باهاش شوخی کنم اگه دارید قدرشون رو بدونید

خدایا ممنون از محبت و نگاه همیشیگیت ... دخترای گلم رو مث همیشه به خودت میسپارمممم ای مهربان تر از مادر به اونا
2706