2726
عنوان

رفتار غیر عادی پسر ۹ سالم

4373 بازدید | 189 پست

بچه ها پسرم بیش از حد شرره دوست داره بقیه رو اذیت کنه عصبی کنه دخترم دوسالشه اول گریشو درمیاره بعد خودش ساکتش میکنه جواب میده اصلا یه جا بند نمیشه از رو مبلا میپره خودشو به زمین میزنه گاهی وقتا صدای سگ درمیاره 😑😑بعضی وقتا فک میکنم نیاز به قرص خوردن داره ها. بچه باهوشیه علاقه به حفظ کردن رپ داره. فیلمای بروسلی اینا زیاد نگاه میکنه یه فیلم میبینه تحت تاثیر قرار میگیره ‌. چیکارش کنم خیلی اذیتم میکنه میرم سمتش بزنمش مث زنای سلیته داد میزنه کمک کمک کمکم کنید ولی از باباش یکم حساب میبره .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من اینقدر دخترم میزنه منم میزنمش میگم ببین تو خوشت میاد دیونه ام کرده فقط ارباباش حساب میبره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

پسرتون جنبشی هست و نمیشه کاریش کرد، در حقیقت ذاتیه و ذاتش رو نمیشه تغییر داد، شما باید روش های تربیتی و رفتار درست باهاش رو یاد بگیرین

هیچ‌اتفاقی‌اتفاقی‌اتفاق‌نمی‌افتد:)
😐😐دیوونه نیست خداایی.  به شوهرم میگم ۱۶ سالگی برای این زن بگیریم بره

خیلی سخته امروز میگم 9 سالته بشین و نکن و باید بفهمی میگه نه نمی‌فهمم صدا میکنه اصلا نکن نمی‌فهمه همه جی حالیشه این و حالیش نیست 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😐😐دیوونه نیست خداایی.  به شوهرم میگم ۱۶ سالگی برای این زن بگیریم بره

دور از جون عزیزم. بیچاره زنش چه گناهی کرده😄 انرژیش بالاست درکش کنین، براش بازی هایی در نظر بگیرین که خودشو تخلیه کنه، با دعوا چیزی درست نمیشه

هیچ‌اتفاقی‌اتفاقی‌اتفاق‌نمی‌افتد:)
روانی نشدی بعضی وقتا از دستش پا میشم قرص پروپرانول میخورما

منم میخورم 😂چرا بخدا دخترم هم هفت سالشه اونم هی جیغ میزنه وگریه میکنه بخدا دیونه شدم پیر شدم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

پسر من ده سالشه کلا رومبلا راه میره و روزی ده بار باید فرشارو بیارم سر جای اولشون با فندک آشپز خونه همه چیو میسوزونه قاشق های ۴ذا خوری رو کج میکنه دندونه ها ی چنگالا مون تو یه ردیف نیستن کج و کوله شون میکنه  اوووو و وهزار تا کار دیگه میره موزاییکی حیاطو با چکش میشکنه بعدم عصبانی میشم میگه ساکت شو من خودم نمی خوام بزنمت  

پسرتون جنبشی هست و نمیشه کاریش کرد، در حقیقت ذاتیه و ذاتش رو نمیشه تغییر داد، شما باید روش های تربیت ...

ببین عادت گرده دو انگشت شصت پاش و میکشه به انگشت بغلیش پوست شده روش از  بس کشیده میگم چیکار میکنی میگه میخاره میخارونم. ناخوناش با دست میکنه 😑😑

2706