2737
2734
عنوان

خانما توروخدا ی لحظه‌ بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 28 پست

برا زایمانم باید ازدکترم نامه ببرم برا بیمارستان یعنی تودفترچه باید برابیمارستان نامه بنویسه یالازم نیست البته زایمانم هم طبیعیه 

میشه براسلامتی منو بچهام یه صلوات بفرستین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم خوردم .یعنی امتحان شده س.   الان ۴ تا ال دی بخور.اگه اچ دی داری ۲ تاهم کافیه.۱۲ ساعت بعد ...

الان رابطه داشتم..اخه تا الان ال دی نخوردم..خودتون خوردین یا دکترم تایید کرد

2728
الان رابطه داشتم..اخه تا الان ال دی نخوردم..خودتون خوردین یا دکترم تایید کرد

هیچ اتفاقی نمیفته خواهرم.خودم خوردم به امام حسین .بیخود که نمیگم.به هرحال خواستم بهتون کمک کرده باشم میتونید سرچ کنید اینترنت.قرص اورژانسی هم همون قرصهای هورمونی با دوز بسیار بالاست .فرقی نداره

هیچ اتفاقی نمیفته خواهرم.خودم خوردم به امام حسین .بیخود که نمیگم.به هرحال خواستم بهتون کمک کرده باشم ...

میدونم عزیزم من فقط استرس گرفتم یعنی الان۴تا بخورم ساعت۲ظهر فردا هم ۴تا؟دیگه بعدش نخورم؟توروخدا بمونین راهنماییم کنین

میدونم عزیزم من فقط استرس گرفتم یعنی الان۴تا بخورم ساعت۲ظهر فردا هم ۴تا؟دیگه بعدش نخورم؟توروخدا بمون ...

نه دیگه همین کافیه.فقط اینم بگم بهتون که من یه کم سرگیجه داشتم مثل ویار بارداری.که تاثیر هورمونهای این قرصاس.واینکه ممکنه یکماه پریودتون نامنظم بشه ممکنه !!! پس حواستون باشه باز به دردسر نیفتین

2738
نه دیگه همین کافیه.فقط اینم بگم بهتون که من یه کم سرگیجه داشتم مثل ویار بارداری.که تاثیر هورمونهای ا ...

مرسی عزیزم..اگه مثلا فردا هم اوژرانسی بخورم اشکال داره؟

اورژانسی تا ۱۲ ساعت بگذره موردی نداره یه دونه ۱.۵ میلی گرم بخور.اگه از ۱۲ ساعت بیشتر شد یه دونه ۱.۵ ...

الان ۴تا ال دی خوردم دیگه فردا ظهرم چهارتا میخورم خدا خیرت بده