2737
2734
عنوان

خانما توروخدا ی لحظه‌ بیاین

191 بازدید | 28 پست

من ی رابطه‌ داشتم شک کردیم قرص اورژانسی هم نداشتم بخورم..تخمک گذاریم بین۱۲تا۱۸هست پریودیام منظمن..امروز۸بود.توروخدا کمک کنین میترسم اخه دخترم هنوز هشت ماهشه

تا دو روز وقت هست بخوري

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرودا بخر

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2731
واقعا؟ اخه شنیدم ی ساعت بعدش وقت هست فقط

نه عزيزم تا دو روز

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2738
قرص جلوگیری معمولا تاخیر میندازه فقط زعفران دم کن بخور اگرم ک  پری شدی برو ایودی بزار

من پریودیام منظمن یعنی تاریخ تخمک گذاریم دستمه الان ۲روزه پریودیم تموم شده.یعنی ممکنه باردار بشم؟فقط شک هم کردیم

من الان دو روزه پریودیم تموم شده..ما فقط،شک کردیم یعنی ممکنه باردار بشم؟

اره عزيزم هميشه احتمال رو بده

عزیزم‌ واضحتر توضیح‌ میدی من ال دی دارم الان ولی تا حالا نخوردم..الان۴ تا بخورم؟

خودم خوردم .یعنی امتحان شده س.  الان ۴ تا ال دی بخور.اگه اچ دی داری ۲ تاهم کافیه.۱۲ ساعت بعد هم ۴ تا دیگه بخور.فقط ببین کی رابطه داشتی بیشتر از ۵ روز یا ۱۲۰ ساعت شده باشه تاثیر نداره

2706