2726
عنوان

بچه ها در مورد خونه یه نظر بدین

145 بازدید | 13 پست

ما امسال میخوایم خونه بخریم بعد اگه خونه اپارتمانی كوچیكتر و قیمت مناسب تهیه كنیم میتونیم وام بگیریم ماشینم بخریم چون جور دیگه نمیتونیم ماشین بخریم. الانم پراید پدر شوهرم دستمونه. میخوام اونو بهشون بدیم. بنظرتون كل پول و وام رو خونه ویلایی بخریم یا همون كار اولو بكنم. نظر خودم دومیه.اپارتمان یا ویلا؟!🤔

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با ماشین باشین که خیلی بهتره ما ماشین نداریم واقعا سخته

اره نظر خودمم همینه .چون با ویلایی بازم خونه چندان بزرگ نیس 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره نظر خودمم همینه .چون با ویلایی بازم خونه چندان بزرگ نیس 

بهتره هم خونتو داشته باشی هم ماشین.بدون ماشین واقعا نمیشه زندگی کرد.حداقل برای من که خیلی سخته

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
ویلایی بخر ماشین می خوای چی کار

واااا ماشین اتفاقا خیلی مهمه.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
بهتره هم خونتو داشته باشی هم ماشین.بدون ماشین واقعا نمیشه زندگی کرد.حداقل برای من که خیلی سخته

دقیقا. اون هفته كه بارون اومد به همین پرایدم قانع شدم😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خونه رو نمیشه به این راحتی عوض کرد فروشش سخته یک خونه خوب و ویلای بخرین بعد چند سال ماشین می گیرین ما خودمون همین کار رو کردیم

میشه یه صلوات واسه ظهور اقا مون بفرستید اگه دوست داشتید یکی هم برای سلامتی مریضا بفرستید بازم اگه دوس داشتید یکی هم برای شفای مادرم بفرستید ((ملسی عقشا  ))
دقیقا. اون هفته كه بارون اومد به همین پرایدم قانع شدم😂

اره عزیزم.حتی همون پراید ساده هم بگیری بهتر از هیچی.تصورشم برای من سخته برم کنار خیابون منتظر ماشین باشم